Anasayfa
Beni Hatırla
180440 HP
-1 FP
Recep Keskin
Ege Üniversitesi
Durum
Genel
Kişisel
Eğitim
İş
Albüm
çok sevmem
5 ay önce
iş çıkışı arayıp, eksik birşey var mı diye sorduğumda " ben balık aldım, rakı alır mısın sen de?" diyen
6 ay önce
Bi sevgili kaç para ulen?
6 ay önce
Recep Keskin, Siyaset & Güncel forumunda Afrin başlığına bir cevap yazdı.
Türk; yıldırımdır,kasırgadır,dünyayı aydınlatan güneştir. Gök girsin, kızıl çıksın!
6 ay önce
çirkin erkek yoktur, fakir erkek vardır. yalnız burada fakirlikten kasıt, salt paradan yoksunluk olarak düşünülmesin.
6 ay önce
eskiden daha güzel yazardın şimdi ise zorlama gibi olmuş. konu hakkındaki fikirlerim ise kimseyi ilgilendirmez 
6 ay önce
Daha fazlasını göster
 • Cinsiyet: Erkek
 • Doğum Tarihi: 20.4.1986
 • Doğum Yeri: Karabük
 • Kan Grubu: B Rh (+) pozitif
 • Politik Görüşü: mhp
 • Profil Yazısı: "kimseye etmem şikayet, ağlarım ben halime.." ne dilim varır, ne söz iner gözüme..
  "titrerim mücrim gibi, baktıkça istikbalime.." geçmiş yok, gelecek fezada bir kaç bulut nezninde bir kaç meyhoş hayal sadece..

  Arayışlarda bitecek zamanım, düzenini hiç bozmadan, aynı ritimle eriyen kum taneleri gibi, kum saati misali. Bir sevgili istersin, yandaşın olsun, yanında olsun, hep gül.. Hiç aklına gelmez tartışmalar, üzüntüler, yerli yersiz mutsuzluklar. Sudan sebepler deriz ya, onlar hafızada yer bile etmez. Bir sevgili istersin, hayatdaşın olsun isterse daşların altında kal sen.Seni aradım senden önce..

  Kendime çeki düzen vermeyi öğrendim epeydir. Sabahları erken kalkıyor, hava çok soğuk değilse duşumu alıyor ve mutlaka dişlerimi fırçalıyorum. Gece yapacak birşeyim yok ki, seni düşünürken uyuyakalıyorum işte. Bir alkolü bırakamadım, söz verdiğim gibi. Onsuz da sensizlik çekilmiyor be.

  Beni ben olduğum zamanlarda beğenmiştin. Ukala tavrım, kendimi beğenmişliğim ve kibirim, itici bir hava yaratsa da içten içe hoşuna gitmişti başarılarım. Yeterli gelmedi bir süre sonra sana hiçbirşey. En büyük başarımın sen olduğunu görmedin, seninleyken yenilerini yapamadığım için eleştirdin hep beni. Hayattan herşeyini almış bir insan, başka ne isteyecek kadar bencil olabilirdi ki? Senin isteğin benim bencilliğimden de öteydi. Saçmalamalarımın başkenti olmuştu, hayallerin. Onların uğruna vaz bile geçmiştim kendimden, umutlarımdan, hayallerimden. Seni hayal ederken, seninle ölmeyi umut edecek kadar zavallıydım aslında ben. Senden öncesi olamazdı, miadını doldurdu önce yaşadıklarım, rafa kaldırdım özensiz, tepeleme.Miladım başladı seninle beraber, yeni sayfalar açıldı, ömre güzel günler eklendi hayallerde. Acısını içine almaya hazır bir panzehir gibi saldırsanda karamsarlıklarıma, günbegün beni eritse de hayalkırıklıklarım, gülümsüyorum sadece. Başkaları çıktı birer birer hayatımdan, ömrümü sana adadım, sonsuzlukta geziyorum şimdilerde ilk ve son arasındaki.

  Üzüldüm mü? evet..

  Üzülüyor muyum? hayır..

  Evet ile hayır arasında geçen bir zaman paylaştım sadece seninle.. Başlangıçtın benim için son olamadın ama , hadi içelim dostum yeni başlangıçlara. Çünkü sende biliyorsun ki her son bir başlangıçtır.

  Nazdrovya !
 • İlişki Durumu: Düşünüyorum öyleyse yarın
 • İlgi Alanları: iddaa, fenerbahçe, silobas, ps3
 • Tuttuğu Takım : Fenerbahçe
 • Favori Kitapları: nietzche ağladığında, olasılıksız, s*ktir et , histeri , anadoluda medeniyetler ve cemiyetler , nutuk , kavgam, maşenka, iskender, klüp 1000, histeri, osmanlı, ntv cep yayınları serisi
 • Favori Deyişleri: Bebekleri severim arkadaş.. sapık da değilim lan! terbiyesizliğin lüzumu yok.. Lakin elimde bebekle poz verip fotoğraf koyduysam; gidip bi kıza da seksi diyebilirim bu beni bağlamaz..

  not: yok not falan


  film izlerken uyuyakalmak ve uykunun ortasında " o " nu görüp gerçek sandığın an yok mu!
  o anın allah belasını versin işte..
  bir deliyle aramda tek bi fark var; deli aklının yerinde olduğunu sanır bense deli olduğumu biliyorum. I <3 Huni

  Korkaklar ecelleri gelmeden pek çok kez ölürler.. Cesurlar ise ölümü yalnızca bir kez tadarlar..
  W. Shakespeare..

  kum giyeceğim sonra üzerime ve ayaza bırakacağım gelişini. gel ve nasıl istiyorsan öyle sev beni.. sen nasıl istiyorsan öyle sevdireceğim kendimi.. yeterki gel.. senin için süsledim tarihimi..


  kan kardeşi olacağız birazdan seninle. kan kusana kadar katlanacaksın benliğime. sonra senin kustuğun beni içeceğim ben.. iğrenmek şöyle dursun, ağız dolusu afiyetle..

  psikopat yanlarımın iç açılarının toplamı, dış dünyamın gerçeklerini ört bas etmeye yetmiyor sanırım. bu yüzden kalan açıklarımı düş kurarak kapatıyorum.

  keşke..

  Ne kadar çok işgal etti dünyamı.. Her yere bombardıman ettim , yıkarım , yağmalarım sandım.. oysa ki menzilim o kadar kısaymış ki.. " keşke " hiç ateşlemeseydim kendimi

  Nasıl istiyorsan öyle sev beni.. uzağında durabilirim.. yakınında yanabilirim.. istersen soğutur, istersen ısırabilirim. muhtaç olduğun kudret, (..?) mevcuttur. Beni tenine dikmeni tavsiye ederim.. tene yapışınca daha çabuk başlıyor çünkü etkim..

  ... zaman bizi hiç bir araya getirmemeli.. ne zaman doysak, acıkmalıyız.. ne zaman sıkılsak, özlemeliyiz.. ne zaman evlenmeyi düşünsek, ayrılmalıyız.. ne zaman bitti desek, ilk günkü heves gibi başlamalıyız..


  Ben bir kere konuşurum daha sonra eylem gelir..

  Bir nöbet anında içimdeki tüm duyguları ellerimle parçalayıp fırlatasım geliyor ama orada senle karşılaşmak en büyük korkum..


  Biliyor musun?
  Ertesi gün sana kavuşamayacağım için.
  Uyuyamadığın geceler var benim...


  Ben gittim gençler umrumiçi olanlara..


  son bir şey daha


  Her gece sigaramın üstüne ismini yazıyorum sonra yavaşça çekiyorum seni içime.. ama sen.. işte bitmez değilsin sigara gibi ben içime çektikçe sen duman olup gidiyorsun.. hoşçakal



 • Üniversite : Ege Üniversitesi
 • Bölüm: Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
 • Sınıf: Mezun
 • Mezun Olduğu Lise: Karabük / Safranbolu Anadolu Lisesi
 • Şirket : Şirket Bilgileri Gizli
 • Pozisyon : Teknik Müdür
 • Şehir : Ankara
 • Tarih : 10.2011 - 5.2016
 • Şirket : Aile Evi
 • Pozisyon : Erkek Evlat
 • İş Tanımı : Sabahtan akşama kadar yatış
 • Şehir : Karabük
 • Tarih : 6.2016 - Hala çalışıyor.
Üyesi Olduğu Gruplar (40)
Atatürk Öğrenci Toplulukları
izmir İlgi Alanları
Rakı Sevenler Eğlence
Hocam Ankara Öğrenci Toplulukları
ZALIMLAR Eğlence
ANORMALİZM Eğlence
Tümünü Göster