Anasayfa
Beni Hatırla
15
FORUMLAR > REN GEYİĞİ > Mini etek altına diz altı tayt giyen kızlar
İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
03.05.2010 16:43 PM
Damla demiş ki:

tabii işinize gelmio tayt giymeleri de ondan

03.05.2010 16:45 PM
Azra Betül demiş ki:

her ikisi de ayrı ayrı giyildiklerinde görsel anlamda çekicilik katabiliyor ama bu ikisinin kombinasyonu bana göre tam anlamıyla felaket...

ortadakı gzlmıs

Bu mesajı
1 kişi beğenmedi
03.05.2010 16:45 PM

böğğğğ iğrenççççç bacakların madem güzel değil giyme mini etek

03.05.2010 16:53 PM

mini etek altı şalvar olsa iyiydi

Bu mesajı
2 kişi beğendi
03.05.2010 17:09 PM

Farkettim de  o taytı en yakın butikten temin edip,sabaha kadar yarın bunu giyeceğim heycanıyla uyuyamayan hatun kişiler, sokaktaki  klişe bakışlar eşliğinde süper kahraman edasıyla yürümekteler. Allahtan havalar ısındı ve 300 Spartalı gibi şeriata savaş açarmışcasına, özelken seksi ama klişe olunca amelelik moduna sokan çizmeleri yok. 

Bu akım tahminime göre varis , selülit salgınında sonra bir çıktı. hatun kişilerin kamuflaj usulunce  üstüme yapışan hersey güzeldir mantığınada yer vererek oluşturdukları tirend.

Bu trende en çok ağda hizmeti vermekte olan kurum ve kuruluşlar karşı çıkmakta. Adamlar iflasın eşiğine geldi. Bi sektor doğarken diğeri yerle yeksan oluyor. 

Uzun lafın kısası. Bu yapışkan maddelere erkek ilgisi devam ettiği sürece süper kahramanlara, fantastik fantazilere istenmeyen başıklara, ansızın aniden gelen avuçlamalara, merdiven altı kuyruklarına sebebiyet verecektir. Gelişmeleri takip ediyorum.

Son Düzenleme: Gökhan Temeltaş @ 03.05.2010 17:11
Bu mesajı
1 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
03.05.2010 17:10 PM
Osman
Sakarya Üniversitesi | Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

tayt giyme cesaretini gösterip , kıçlarına güvenemeyen hatun davranışı.

03.05.2010 17:11 PM
Ceyda
Cumhuriyet Üniversitesi | Acil Yardım ve Afet Yönetimi
Gökhan demiş ki:

Farkettim de  o taytı en yakın butikten temin edip,sabaha kadar yarın bunu giyeceğim heycanıyla uyuyamayan hatun kişiler, sokaktaki  klişe bakışlar eşliğinde süper kahraman edasıyla yürümekteler. Allahtan havalar ısındı ve 300 Spartalı gibi şeriata savaş açarmışcasına, özelken seksi ama klişe olunca amelelik moduna sokan çizmeleri yok. 

Bu akım tahminime göre varis , selülit salgınında sonra bir çıktı. hatun kişilerin kamuflaj usulunce  üstüme yapışan hersey güzeldir mantığınada yer vererek oluşturdukları tirend.

Bu trende en çok ağda hizmeti vermekte olan kurum ve kuruluşlar karşı çıkmakta. Adamlar iflasın eşiğine geldi. Bi sektor doğarken diğeri yerle yeksan oluyor. 

Uzun lafın kısası. Bu yapışkan maddelere erkek ilgisi devam ettiği sürece süper kahramanlara, fantastik fantazilere istenmeyen başıklara, ansızın aniden gelen avuçlamalara, merdiven altı kuyruklarına sebebiyet verecektir. Gelişmeleri takip ediyorum.

03.05.2010 17:16 PM

mini etek cok seksi ya... oha tayt ta seksi

03.05.2010 17:17 PM

OMG! ikisi bi arada olmazzzz!!!!!!!!!!!

03.05.2010 18:00 PM
Emre
Kocaeli Üniversitesi | İngiliz Dili ve Edebiyatı
Gökhan demiş ki:

İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa