Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > KONU DIŞI > Çok kıskanç bir şube müdürüm var ne yapmalıyım ?
12.07.2018 11:37 AM
Merhaba arkadaşlar.<br />
<br />
7-8 ay önce şube müdürümüz değişti. Yeni gelen şube müdürümüz bizcen yaşça fazla büyük değil ve kadın. İnanılmaz derecede kıskanç ve çocuk kadar kaprisli. Kimi zaman bize yeni aldırılan bilgisayarları kıskanıyor kimi zaman iş gözlüklerimi masamın üzerinden alıp toplantılara gidiyor. Bazen saatimi takmak istiyor bazen oturduğum koltuğu beğendiğini söylüyor.<br />
Not defterimi sürekli masasının üzerinde görüyorum.<br />
Yeni bişeyler almaya çekinir olduk.<br />
Aklınıza başka bişey gelmesin inanılmaz derecede çocuk ruhlu bi kadın. Onu kırmadan nasıl kendimizi kurtarırız diye düşünüyoruz epey zamandır.
Bu mesajı
4 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
12.07.2018 11:38 AM
Kürşat
İstanbul Üniversitesi | Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
domuz eti yedir.
Bu mesajı
2 kişi beğendi
12.07.2018 11:40 AM
Büşra
İstanbul Üniversitesi | Bankacılık ve Sigortacılık
sana karşı bi eğilimi olmasın
12.07.2018 11:41 AM
Mine
Trakya Üniversitesi | Almanca Öğretmenliği
Görmezden gelmek mümkün mü
Bu mesajı
2 kişi beğendi
12.07.2018 11:42 AM
Görece güzel ama çok değerli olmayan şeyler alın. Alınan nesneden bahsettiği anda ona verin. "Kabul etmek istemezse ısrar edin"  Her çalışan haftada 1 nesne filan versin. 1 Ay sonra kendi masasında sizin eşyalarınızın yığıldığını gördüğün de vazgeçeçektir bu kıskançlığından  Gerçek denekler üzerinde ispatlanmış bir teoridir (; 
Bu mesajı
10 kişi beğendi
12.07.2018 11:45 AM
Murat
İstanbul Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Gerçekten yardım istediğini zannederek geldim, ama ego tatmin ediyormuşsun.
12.07.2018 11:49 AM
Büşra demiş ki:
sana karşı bi eğilimi olmasın
Yok sanmam  
12.07.2018 11:50 AM
Mine demiş ki:
Görmezden gelmek mümkün mü
O nasıl yapılabilir ki 
12.07.2018 11:50 AM
Murat demiş ki:
Gerçekten yardım istediğini zannederek geldim, ama ego tatmin ediyormuşsun.
Kardeşim gerçekten yardım istediğime nasıl ikna edebilirim seni  
12.07.2018 11:52 AM
Mehmet demiş ki:
Görece güzel ama çok değerli olmayan şeyler alın. Alınan nesneden bahsettiği anda ona verin. "Kabul etmek istemezse ısrar edin"  Her çalışan haftada 1 nesne filan versin. 1 Ay sonra kendi masasında sizin eşyalarınızın yığıldığını gördüğün de vazgeçeçektir bu kıskançlığından  Gerçek denekler üzerinde ispatlanmış bir teoridir (; 
Abi senin monitörden istiyorum eğer alamazsam seninkine takibim diyo. Devletin malı ha bende ha sende farketmez diyorum haliyle 
hair transplant turkey