Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > ALIM-SATIM, KİRALAMA VE TAKAS > RC UZAKTAN KUMANDALI ARAÇ
16.06.2018 03:37 AM
Soner demiş ki:
hacı cacala sen kımsın kı sana kendımı ıspat etmek ıcın ufak bı arge ıcıne gıreyım bıgun yapmak ıcın ellerı sıvarsam o drone olur. bız yerlerı bıtırdık gozumuzu bulutların ustunde.

benım hobim onu yapmak alıp oynamak değil bu hobiler para işi bütçe işi de değil paran olsada yapamacağın şeyler bana böyle şeylerle gel.

50 liraya araba almıs bu hobi herkese göre değil yapıyor birde fakir zengin sınıf felsefesi. anlayamazsınız yani.
Kendi ispat edecek çap yok sende, bu açıkça belli. Sen ortaokuldayken, ben drone yapıyordum, çok yolun var daha. Piyasayı fiyatları iyi öğren ki bi proje atıldıgında etrafta deli dana gib bagırarak sponsor arama. İhtiyacın olursa ben sana veririm aklında bulunsun. Derslerine iyi çalış.
16.06.2018 03:42 AM
Soner
Yıldız Teknik Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
Anıl demiş ki:
Kendi ispat edecek çap yok sende, bu açıkça belli. Sen ortaokuldayken, ben drone yapıyordum, çok yolun var daha. Piyasayı fiyatları iyi öğren ki bi proje atıldıgında etrafta deli dana gib bagırarak sponsor arama. İhtiyacın olursa ben sana veririm aklında bulunsun. Derslerine iyi çalış.
hacı cacala dedıgım gıbı ben orta okulken sen en fazla lıse 1 bılemedın lıse 2 sındır dıyorum ya ınsanda vızyon olacak kı yenı yetme cocuklar bızden ıyı durumdalar.  teknolojıde genc ve yenılıkcı kafa eskı ve gelenekcı kafadan %1000 bın kat ılerıdedır.  ıs kendımı sana ıspat etmeye kaldıysa vay benım halıme kı ne vay vay.
28.06.2018 11:12 AM
28.06.2018 11:28 AM
İdris
Yüzüncü Yıl Üniversitesi | Elektronik Mühendisliği
Mevzu iyimis gençler. Izlemeye çekildim.
28.06.2018 13:02 PM
hobiler fobi, fobiler kobi olmasın.
13.07.2018 00:10 AM
03.08.2018 19:40 PM
Uppp
19.08.2018 12:56 PM
Hüseyin
Süleyman Demirel Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Model araba koleksiyonumu gormek isteyen kizlar dm lutfen
hair transplant turkey