Anasayfa
Beni Hatırla
1
FORUMLAR > ÇÖPLÜK > Hocam tacizcisi ve sapığı, ifşa başlığıdır.
Bu mesajı
2 kişi beğendi
06.06.2018 14:25 PM
Zeynep demiş ki:
İyi de yine o olay değil senin bahsettiğin,üstelik senin bahsettiğin konuşmaları döken buğraydı yine ben değildim , ben engeller geçerim başlık falan uğraşmam şikayete koşup destek alayım diye, Amcam da milletvekili değil üstelik sadece aynı aşiretteniz o milletvekili ile.
Sen adama tacizci ve tehdit etti diye iftira atınca adam da konuşmaları dökmüştü işte. O zaman anlaşılmıştı işte işin aslı. Tamam 3-4 değil baya bir olayın olmuş.
06.06.2018 14:26 PM
Mehmet demiş ki:
Ha cocuk belki agir sapıktır, tacizcidir tanimam etmem lakin bu kadar ağır bir itham yapilirken bence cok onemli olan boyle bir suc işlenmisse yarginin karar vermesi gerekir. tüm konusmalara bakinca yukaridaki delinin iddialari gibi kalınmasın.
Mahkeme ile uğraşmak istemedim ben şikayeti etmeye çalıştım baktım takan yok, kendi yöntemlerimiz ile çözdük mis gibi de oldu . Beğen beğenmeme olayı yapmak değilki olay hocamdaki saçmalıkları sadece başlık sahibinin yaşamadığını aktarıp destek olmak.
Bu mesajı
2 kişi beğendi
06.06.2018 14:28 PM
Zeynep demiş ki:
Mahkeme ile uğraşmak istemedim ben şikayeti etmeye çalıştım baktım takan yok, kendi yöntemlerimiz ile çözdük mis gibi de oldu . Beğen beğenmeme olayı yapmak değilki olay hocamdaki saçmalıkları sadece başlık sahibinin yaşamadığını aktarıp destek olmak.
Ben de bunların yargı yoluyla, hukuk çerçevesinde ele alınması taraftarıyım işte. Burada kendine göre bir yargıya varıp, adamın itibarını yerle yeksan etmeye, hedef göstermeye, linç edilmesini istemeye karşıyım, bu ortadoğulu bir kültür, yargı var hukuk var.
Mehmet demiş ki:
Sen adama tacizci ve tehdit etti diye iftira atınca adam da konuşmaları dökmüştü işte. O zaman anlaşılmıştı işte işin aslı. Tamam 3-4 değil baya bir olayın olmuş.
Ben iftira da bulunmadım kendi saldırdı face hocam sonra geldi bir başlık açtı destek aradı olur ya da olmaz sen bunları takip edeceğine git işine gücüne bak seni ilgilendiren bir şey. Daha öncede defalarca anltamaya  çalıştım , konuşma tarzından hoşlanmadığım için seninle de konuşmak istemiyorum mesela. Net değil mi?
Bu mesajı
1 kişi beğendi
Zeynep demiş ki:
Ben iftira da bulunmadım kendi saldırdı face hocam sonra geldi bir başlık açtı destek aradı olur ya da olmaz sen bunları takip edeceğine git işine gücüne bak seni ilgilendiren bir şey. Daha öncede defalarca anltamaya  çalıştım , konuşma tarzından hoşlanmadığım için seninle de konuşmak istemiyorum mesela. Net değil mi?
E alıntı yapma madem
06.06.2018 14:29 PM
Mehmet demiş ki:
Ben de bunların yargı yoluyla, hukuk çerçevesinde ele alınması taraftarıyım işte. Burada kendine göre bir yargıya varıp, adamın itibarını yerle yeksan etmeye, hedef göstermeye, linç edilmesini istemeye karşıyım, bu ortadoğulu bir kültür, yargı var hukuk var.
Benden ondan yana olduğum için tehdit içerikli mesajı şikayete gittim fakat ülke artık muz cumhuriyeti.
06.06.2018 14:29 PM
Mehmet demiş ki:
E alıntı yapma madem
Tamamdır selametle.
06.06.2018 14:37 PM
Kürşat demiş ki:
ne olmuş
25 sayfa var biri özet geçse bari
hair transplant turkey