Anasayfa
Beni Hatırla
-1
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > Menzil Tarikatının RTE'yi destekleyeceğini bütün gazetelerde tam sayfa ilan vermesi
İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
Bu mesajı
1 kişi beğendi
17.05.2018 15:54 PM
Barış Can
Yakın Doğu Üniversitesi | Gıda Mühendisliği
Fatih Vural demiş ki:
Sen peynir falan yap birader. Gelip hukuk mezunu biri sustursun ağzımın payını versin. Bu ona girmez hatalısın desin. Eyvallah abicim diyeyim. Ben aldığım hukuk derslerinden bunu çıkardım. Ha zaten kendi kafama göre kimsenin ifadesini aldığım yok. Bu işi savcı, hakim bilir. Savcı al der ben alırım. Bu saygısız adamı uyarmaktı niyetim ama saygısızlıkta ısrar etmeye devam etti. Senin de ondan kalır yanın yok üslubunda. Terbiyeni takın. Ayrıca şu anda sana da bi kanun maddesi koyabilirim. İftira ile ilgili. Benim kimseye minnet borcum yok. Nereye geldiysek hakkımızla geldik.
İlgili kanunun konu ile alakalı olup olmadığını kavramak için hukuk okumaya mı gerek var, 80 civarı bi IQ kafi..

Sende farkındasın alakasız ve tehdit amacı ile yazdığının, muhtemelen de buradakileri en fazla kendin kadar akıllı sandığın için senden alaka kurmanı isteyeceklerini akıl edemedin..

valla Fatih sakın beni kanunla falan tehdit etmeye kalkışma sıkıntı yaşarsın, adam ol
işini yap siyasi başlıklarda çok dolanma
17.05.2018 15:55 PM
İbrahim Emin demiş ki:
Almanya\'nın, Amerika\'nın, PKK\'nın,
Fetönün desteklediği kişilerin peşinden gitmektense Menzilin desteklediği kişinin peşinden giderim, hem size ne kim kimi desteklerse desteklesin,ki bu olay yeni değil, Erdoğan ben bildim bileli nakşidir.
Al işte bu adam dürüst, Hatice gibi değil. Hatice eksilesin dursun sadece.
Bu mesajı
10 kişi beğendi
17.05.2018 15:57 PM
Orhan
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
İbrahim Emin demiş ki:
Almanya\'nın, Amerika\'nın, PKK\'nın,
Fetönün desteklediği kişilerin peşinden gitmektense Menzilin desteklediği kişinin peşinden giderim, hem size ne kim kimi desteklerse desteklesin,ki bu olay yeni değil, Erdoğan ben bildim bileli nakşidir.
iki yıl sonra da buraya gelip menzil terör örgütü ühühühü diye ağlarsınız işte.

zamanında fetö için de 'Almanya\'nın, Amerika\'nın, PKK\'nın desteklediği kişilerin peşinden gitmektense fethullah gülen hocaefendi'nin destekledigi kisinin pesinden giderim' diye sacma sapan konusuyordunuz.

2 sene sonra da yine utanmadan bizi menzilcilikle suclarsınız. MENTÖ dersiniz adına da.

siyasal islamcılık böyle utanmaz bir ruh halidir cünkü.
Bu mesajı
2 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
17.05.2018 15:58 PM
Barış Can demiş ki:
İlgili kanunun konu ile alakalı olup olmadığını kavramak için hukuk okumaya mı gerek var, 80 civarı bi IQ kafi..

Sende farkındasın alakasız ve tehdit amacı ile yazdığının, muhtemelen de buradakileri en fazla kendin kadar akıllı sandığın için senden alaka kurmanı isteyeceklerini akıl edemedin..

valla Fatih sakın beni kanunla falan tehdit etmeye kalkışma sıkıntı yaşarsın, adam ol
işini yap siyasi başlıklarda çok dolanma
muhatap olup cevap verdiğim adama bak ya. Basıp gider misin?
Bu mesajı
2 kişi beğendi
17.05.2018 15:59 PM
Mehmet demiş ki:
Alakayı kuramadım ondan. Yetmez ama eveçileri selamlamışım nolmuş. Bundan dolayı kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir  tehlikenin ortaya çıkması nasıl olacak? Yani 5 yaşındaki çocukla konuşuyor gibiyim ya hu.

FATİH BENİM HANGİ SÖZÜMLE KANUN MADDESİ ARASINDA NASIL BİR BAĞLANTI KURDUN?
İma ettin diyordun ya bana. Bi bağlantı kur bakayım hadi. Zekisin ya hani
17.05.2018 15:59 PM
İbrahim Emin
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Orhan demiş ki:
iki yıl sonra da buraya gelip menzil terör örgütü ühühühü diye ağlarsınız işte.

zamanında fetö için de 'Almanya\'nın, Amerika\'nın, PKK\'nın desteklediği kişilerin peşinden gitmektense fethullah gülen hocaefendi'nin destekledigi kisinin pesinden giderim' diye sacma sapan konusuyordunuz.

2 sene sonra da yine utanmadan bizi menzilcilikle suclarsınız. MENTÖ dersiniz adına da.

siyasal islamcılık böyle utanmaz bir ruh halidir cünkü.
Napalım o zaman Demirtaş fav
Bu mesajı
1 kişi beğendi
17.05.2018 16:00 PM
Barış Can
Yakın Doğu Üniversitesi | Gıda Mühendisliği
ne boş bir adam ya
17.05.2018 16:01 PM
Orhan
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
türk silahlı kuvvetleri'nin isminin değiştirilmesi hakkında khk.
17.05.2018 16:02 PM
Alıntı yapılan mesaj silinmiştir.
Daha önce raporlanmış ya.
Bu mesajı
2 kişi beğendi
17.05.2018 16:03 PM
Fatih Vural demiş ki:
Daha önce raporlanmış ya.
Bak 4uncu sayfaya geldik hala senin ilk sayfada yaptığın hareketi anlamaya çalışıyoruz
Hani neyi sorduğumuzu tam olarak 4uncu sayfada anladın ama bu sefer de sen zekisin çözersin o kadarını diyorsun. 
Fatihciğim bir gider misin?
İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa