Anasayfa
Beni Hatırla
-1
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > Menzil Tarikatının RTE'yi destekleyeceğini bütün gazetelerde tam sayfa ilan vermesi
İlk Sayfa « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » Son Sayfa
17.05.2018 22:05 PM
İbrahim Emin
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Göktürk demiş ki:
Olum senin duruşun yok mu. Birinin peşinden gitmek zorunda mısın
Apolitik olmayı tercih etmiyorum sadece, birinin peşinden gitmek değil aslında kastım orda desteklemek sadece.
17.05.2018 22:15 PM
Barış Can
Yakın Doğu Üniversitesi | Gıda Mühendisliği
İbrahim Emin demiş ki:
Apolitik olmayı tercih etmiyorum sadece, birinin peşinden gitmek değil aslında kastım orda desteklemek sadece.
politik ve apolitik olmanın dini cemaatler ile ne alakası var?

politika yapan bir yapı mı cemaatler?
Bu mesajı
2 kişi beğendi
18.05.2018 00:15 AM
Selime
Gazi Üniversitesi | Eğitimin Sosyal ve Tarihi Temelleri
her dini oluşum, iktidar ile oluşturdukları ilişki neticesinde daima iktidardan yönetim ile ilgili pay isteyecektir. bu daima böyle olmuştur, olacaktır.
Bu mesajı
2 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
18.05.2018 00:34 AM
Barış Can
yok yok
ders almıyoruz
bu millet 10 kere daha bi 15 temmuz yaşasa, allah kitap deyince beyni durduğu için yine cemaatlerin peşinden gider, gider yani

Ulu Önder bunu çok iyi biliyordu, gençliğe hitabe boşuna yazılmadı lakin çalıyor ama çalışıyor diyen kesime ne anlatacaksın ki

yazıklar olsun, mevcut iktidar şuan İstanbul\'u Rumlara verse reisin bir bildiği vardır diyecek milyonlar var..
18.05.2018 00:50 AM
İbrahim Emin
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Barış Can demiş ki:

Yok kardeş, bi duruşun yok mu sorusuna cevap başlıkla alakalı değil bu yazdığım
18.05.2018 00:52 AM
Barış Can
İbrahim Emin demiş ki:
Yok kardeş, bi duruşun yok mu sorusuna cevap başlıkla alakalı değil bu yazdığım
anladım canım
18.05.2018 00:56 AM
İbrahim Emin
Barış Can demiş ki:

Ayrıca, cemaat, tarikat vs ne derseniz, hepsinin dönem dönem siyasi tercihleri olmuştur, bu yapılanmaya karşı olmak başka bişey, bu yapılanmaların siyasi tercihlerinin olmasını makul görmek başka bişey, süleymancılar zamanında anapı, fetö zamanında dspyi açıktan destekledi buna benzer daha başka örnekler de var, Refah Partisi(MNP ve MSP) de mesela kuruluşundan bu yana nakşiler tarafından açıktan desteklenmiştir. Ben bu durumu da gayet makul görüyorum. Nasılsa CHP\'nin açıktan HDPyi desteklemesi milliyetçi solcuları etkilememişse bu durum da beni etkilemez, başka sebeplerim var çünkü.
Bu mesajı
1 kişi beğendi
18.05.2018 01:37 AM
Emin
İstanbul Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Zamaninda Etli pilavi yasaklamis olsaydik bu kadar cemaat olmazdi bugun.
Bu mesajı
2 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
22.05.2018 11:37 AM
Ayhan
Celal Bayar Üniversitesi | Makine Mühendisliği
İbrahim Emin demiş ki:
Almanya\'nın, Amerika\'nın, PKK\'nın,
Fetönün desteklediği kişilerin peşinden gitmektense Menzilin desteklediği kişinin peşinden giderim, hem size ne kim kimi desteklerse desteklesin,ki bu olay yeni değil, Erdoğan ben bildim bileli nakşidir.
Umarim ilerde kendi iradenle yasamaya baslayip, kimsenin pesinden gitmemeyi ogrenecek algi duzeyine erisirsin. Zira sizin gibi iradelerini baskalarina peskes ceken kitle yuzunden memleket ucuruma suruklendi. 
Bu mesajı
1 kişi beğendi
22.05.2018 12:12 PM
Ama onlar Allah dostu alnı secde görmüş mümin insanlar. Tek amaçları Allah’ın emir ve yasaklarını insanlığa anlatabilmek. Yoksa siz kilit noktalara kendi adamlarını getirip çıkar sağlamak olduğunu mu sanıyorsunuz? Münafıklar siziiii 
İlk Sayfa « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » Son Sayfa
hair transplant turkey