Anasayfa
Beni Hatırla
-1
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > Menzil Tarikatının RTE'yi destekleyeceğini bütün gazetelerde tam sayfa ilan vermesi
İlk Sayfa « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » Son Sayfa
17.05.2018 19:07 PM
Fatih Vural demiş ki:
Çin de nasıl işliyor bu işler?
Ac bak kardesim, googledan. Vardir haber olan durumlar.
17.05.2018 19:08 PM
Barış Can
Yakın Doğu Üniversitesi | Gıda Mühendisliği
17.05.2018 19:10 PM
Fatma demiş ki:
Ac bak kardesim, googledan. Vardir haber olan durumlar.
Bana bilendiysen açık açık söyle. Ne barıyon
17.05.2018 19:12 PM
Fatih Vural demiş ki:
Bana bilendiysen açık açık söyle. Ne barıyon
Yok yahu ne bilenicem. Basligi bulandirmayalim daha fazla.
Bu mesajı
1 kişi beğenmedi
17.05.2018 19:14 PM
Hatice demiş ki:
Mehmet bence siyaseti acilen bırakmalısın
Bir yorum yapsana kız. Bu konuyla alakalı yorum yapman için tarikatçı veya Akp'li olmana gerek yok. Koskoca kadınsın, okumuş etmişsin, siyaset başlığına gelip ahkam kesecek kadar da cesursun, konuyla alakalı 1 cümle edemiyor musun? Türkiye'deki ve çevrendeki olaylara karşı tavrın, duruşun ne merak ediyoruz.
Bu mesajı
3 kişi beğendi
17.05.2018 19:15 PM
Hatice
Uludağ Üniversitesi | Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği
Mehmet demiş ki:
Aşmıştık yalnız bunları biz. İnsanlar 2006dan bu yana akpli olduğunu söylemeye utanmıyordu. Yine mi başladı.
Senden mi utanıcam kiz
17.05.2018 19:17 PM
Hatice
Mehmet demiş ki:
Bir yorum yapsana kız. Bu konuyla alakalı yorum yapman için tarikatçı veya Akp'li olmana gerek yok. Koskoca kadınsın, okumuş etmişsin, siyaset başlığına gelip ahkam kesecek kadar da cesursun, konuyla alakalı 1 cümle edemiyor musun? Türkiye'deki ve çevrendeki olaylara karşı tavrın, duruşun ne merak ediyoruz.
Burada siyaset konuşmayı bırakalı 2 yılı geçiyor ya. Siz konuşun ben izliyorum
17.05.2018 19:19 PM
Hatice
Barış Can demiş ki:
AKP\'nin istismar yasasını canla başla hatta başlık açarak savunmuştun, tabii gelen tepkilerden sonra hesabını sildirip bir süre ortalıktan kaybolmuştun =/

velhasıl o sapıklar için çıkartılmaya çalışılan yasayı savunmak için ya tecavüzcü yada AKP\'ye körü körüne bağlı olmak gerek ki herşeyi geç seni biliyoruz neden söylemekten utanıyorsanız anlamak güç..
Bu yaşta bu zeka
17.05.2018 19:23 PM
Barış Can
Yakın Doğu Üniversitesi | Gıda Mühendisliği
Hatice demiş ki:
Bu yaşta bu zeka
Son Düzenleme: Barış Can Başar @ 17.05.2018 19:23
Bu mesajı
2 kişi beğendi
17.05.2018 19:25 PM
Cansu
Hacettepe Üniversitesi | Siyaset Bilimi
Fatih Vural demiş ki:
He ben de onu diyom. Cahil cahil yorum yapıyorlar ayık olun. Yazdığınız nereye varıyor bilin diyorum. Başka bişey demiyorum. Yazdığında sence bişey yoktur belki ama başlıkla yorumu karşılaştırınca ne demek istediğini anlar adamlar. Alıverirler ifadeni diyorum. Kötü mü dedik.
Hocam sana kızdıkları nokta işgüzarlığın herhalde. Sen de dikkat et de birisi beni tehdit etti deyip dava açmasın. "Bakın ben kamu personeliyim, dolayısıyla kamuya mal olmuş bi insanım" tavırları ile ahkam kesmenin çocuksuluğuna değinmiyorum bile. 
İlk Sayfa « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » Son Sayfa