Anasayfa
Beni Hatırla
-1
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > Menzil Tarikatının RTE'yi destekleyeceğini bütün gazetelerde tam sayfa ilan vermesi
İlk Sayfa « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » Son Sayfa
17.05.2018 18:32 PM
Fatma demiş ki:
Sorun bu degil, kanunla tehdit ediyorsun. Ki kanun hukmune gore oyle bir sey yaptigi yok. Sen kanunla linc kulturune tesvik ediyosun. Her kanun hukmunu kendince yorumlayip, olmayan adalete sevk.edersen, senin de adalaet anlayisin yok demektir. Ayiptir.
Tehdit mehdit yok. Ben niye tehdit edeyim. Kanunu direkt TCK dan aldım koydum. Yorum da yapmadım. Sadece dikkat et yazdıklarına dedim. Ben öyle yorumladım. Dediğim gibi ilgisi de olmayabilir. Bunu hukukçular daha iyi bilir. Ama bi gün yol aramasında gbt sorgusunda otobüsten indiriverirler ( 60 yaşındaki teyzenin CB na hakaretten indirmek zorunda kaldığımız gibi, kadının haberi bile yok). 1 günü heba olduğu ile kalır. Uyarmak istedim. Arkadaş beni yanlış anladı.
Bu mesajı
1 kişi beğendi
17.05.2018 18:33 PM
Fatih Vural demiş ki:
Tehdit mehdit yok. Ben niye tehdit edeyim. Kanunu direkt TCK dan aldım koydum. Yorum da yapmadım. Sadece dikkat et yazdıklarına dedim. Ben öyle yorumladım. Dediğim gibi ilgisi de olmayabilir. Bunu hukukçular daha iyi bilir. Ama bi gün yol aramasında gbt sorgusunda otobüsten indiriverirler ( 60 yaşındaki teyzenin CB na hakaretten indirmek zorunda kaldığımız gibi, kadının haberi bile yok). 1 günü heba olduğu ile kalır. Uyarmak istedim. Arkadaş beni yanlış anladı.
Uyarmayi hukucular yapsin, kardesim.
17.05.2018 18:35 PM
Fatma demiş ki:
Uyarmayi hukucular yapsin, kardesim.
Ben de kıyısından köşesinden hukukçu sayılırım
Bu mesajı
1 kişi beğendi
17.05.2018 18:37 PM
Uyarin hatalidir. Adalet boyle islemez. Cahil cok ve sen onlara on ayak olup, linc olusturuyosun. Kanunlari da Kuran gibi yorumlayip milletin onune koyanlardan farkiniz yok. Kendinize gelin. Bu yuzden yuzlerce insan magdur. Sonra cok pisman olursunuz. Bu avci devrani biter, gercekten kanun isler. Onunuze kendi koydugunuz kanunlarla suclanirsiniz. Biraz sag duyu ve on goru lutfen.
17.05.2018 18:46 PM
Fatma demiş ki:
Uyarin hatalidir. Adalet boyle islemez. Cahil cok ve sen onlara on ayak olup, linc olusturuyosun. Kanunlari da Kuran gibi yorumlayip milletin onune koyanlardan farkiniz yok. Kendinize gelin. Bu yuzden yuzlerce insan magdur. Sonra cok pisman olursunuz. Bu avci devrani biter, gercekten kanun isler. Onunuze kendi koydugunuz kanunlarla suclanirsiniz. Biraz sag duyu ve on goru lutfen.
Tamam abıla
17.05.2018 18:47 PM
Bir parti Herhangi bir tarikat tarafindan elbette desteklenebilir. Tarikat ile ilgili endiselerinde haklidir ayrica. Tarikat tarikati dogurur cunku. Hele siyasi bir olusumun din adi altinda gizlenip orgutlendigine hepimiz sahitken. Insanlarin endiseleri yok yere degildir. Dikkat cekilen nokta baglantidir.
Bu mesajı
2 kişi beğendi
17.05.2018 18:47 PM
Cansu
Hacettepe Üniversitesi | Siyaset Bilimi
Çok sevdiğim bi söz vardır. "Türkiye hukuk değil, kanun devletidir." diye.<br />
<br />
Siyasal erk isterse kanunu öyle bir yorumlar ki, "Hesap verecekseniz" diyen Barış Atay tutuklanırken milletin a... koyanlar, Sedat Pekerler vs serbest kalırlar. Ateistler, solcular Fetö'den işten atılırken eski tarikatçilere işleri iade edilir.<br />
<br />
Eğer devlet sizi gözüne kestirmişse kanunu eğip büküp ayağınızı kaydırır. Burada illa kanunun yorumlamaya gerek yok. 
17.05.2018 18:49 PM
Bu da baska bir boyutu. Sikinti cok buyuk. Cehalete kurban vermeyin.
17.05.2018 18:51 PM
Cansu demiş ki:
Çok sevdiğim bi söz vardır. "Türkiye hukuk değil, kanun devletidir." diye.<br />
<br />
Siyasal erk isterse kanunu öyle bir yorumlar ki, "Hesap verecekseniz" diyen Barış Atay tutuklanırken milletin a... koyanlar, Sedat Pekerler vs serbest kalırlar. Ateistler, solcular Fetö'den işten atılırken eski tarikatçilere işleri iade edilir.<br />
<br />
Eğer devlet sizi gözüne kestirmişse kanunu eğip büküp ayağınızı kaydırır. Burada illa kanunun yorumlamaya gerek yok. 
He ben de onu diyom. Cahil cahil yorum yapıyorlar ayık olun. Yazdığınız nereye varıyor bilin diyorum. Başka bişey demiyorum. Yazdığında sence bişey yoktur belki ama başlıkla yorumu karşılaştırınca ne demek istediğini anlar adamlar. Alıverirler ifadeni diyorum. Kötü mü dedik.
17.05.2018 19:04 PM
Fatma demiş ki:
Bu da baska bir boyutu. Sikinti cok buyuk. Cehalete kurban vermeyin.
Çin de nasıl işliyor bu işler?
İlk Sayfa « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » Son Sayfa