Anasayfa
Beni Hatırla
-1
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > Menzil Tarikatının RTE'yi destekleyeceğini bütün gazetelerde tam sayfa ilan vermesi
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
Bu mesajı
5 kişi beğendi
3 kişi beğenmedi
17.05.2018 14:40 PM
Tayyibin, Fettullah Gülen cemaatinden sonra Menzil Tarikatına da ne istedilerse verdiklerine dair her gün haberler çıkmaktayken bu sefer Menzil tarikatına bağlı olduğu bilinen bazı kuruluşların tüm gazetelere Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerine dair tam sayfa ilan verdi. <br />
Bir diğer önemli nokta iş adamları derneği filan da kurmuşlar Tümsiad cart curt şeklinde, giderek zenginleşiyorlar demek ki. <br />
<br />
<br />

Bu mesajı
3 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
17.05.2018 14:43 PM
Yetmez ama eveçiler vardı ya, alayınızı selamlıyorum.
Bu mesajı
8 kişi beğendi
13 kişi beğenmedi
17.05.2018 14:44 PM
Hatice
Uludağ Üniversitesi | Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği
Mehmet bence siyaseti acilen bırakmalısın
Bu mesajı
1 kişi beğendi
5 kişi beğenmedi
17.05.2018 14:44 PM
Rahmi
Dokuz Eylül Üniversitesi | Maden Mühendisliği
En son ben de kuracam bi tarikat. Uye olurum diyenler fav.
Bu mesajı
10 kişi beğendi
3 kişi beğenmedi
17.05.2018 14:45 PM
Başlıkla alakalı yorumun var mı Hatice?
Bu mesajı
7 kişi beğendi
3 kişi beğenmedi
17.05.2018 14:47 PM
Hatice demiş ki:
Mehmet bence siyaseti acilen bırakmalısın
Yok mu?
Bu mesajı
5 kişi beğendi
3 kişi beğenmedi
17.05.2018 14:54 PM
Mehmet demiş ki:
Yetmez ama eveçiler vardı ya, alayınızı selamlıyorum.
Madde 216- (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini,
diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir
tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan
kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(3) Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli
olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Bu mesajı
3 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
17.05.2018 14:56 PM
Fatih Vural demiş ki:
Madde 216- (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini,
diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir
tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan
kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(3) Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli
olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Ne alaka mk
Bu mesajı
3 kişi beğendi
17.05.2018 14:57 PM
Rahmi
Dokuz Eylül Üniversitesi | Maden Mühendisliği
Mehmet demiş ki:
Ne alaka mk
155'i ararın, seni içeri attırırın diyor
Bu mesajı
8 kişi beğendi
3 kişi beğenmedi
17.05.2018 14:58 PM
Bu akpliler de son zamanlarda başlıkları görüp bir şeyler yazmak isteyip, içeriğe dair yorumsuz kalıp, mal mal başka yerlerden girmeye çalışıyorlar ya onların en çok o şapşik hallerini seviyorum.
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
hair transplant turkey