Anasayfa
Beni Hatırla
3
Şeyma
Bülent Ecevit Üniversitesi | Sınıf Öğretmenliği
Up
03.04.2018 16:39 PM
Şevket
Gazi Üniversitesi | Metal Öğretmenliği
Parasız eğitim ??
03.04.2018 18:17 PM
Kiskanc kopekler
03.04.2018 23:17 PM
Şeyma
Alıntı yapılan mesaj silinmiştir.
Başlığımı sabote etme rica ediyorum.
Bu konuyla ilgili ayri başlık ac orda yiyelim birbirimizi olur mu?
03.04.2018 23:28 PM
Şeyma
Şevket demiş ki:
Parasız eğitim ??
Parasız egitim demek ogrencinin hic bir ucret odemeden öğrenim hakkı vardir demek. Sınıf ici donanıma devlet karismiyor. Projeksiyon buyuk nimet mesela ama sana projeksiyon vermiyor.. Yani okulunu açıyor ogretmeni basina koyuyor gerisine karışmıyor. Doguda fotokopi makinemiz bile dogru duzgun çalışmazdı çarşıda cektirirdik
03.04.2018 23:40 PM
Ali
Sakarya Üniversitesi | Çevre Mühendisliği
Yukarı
Son Düzenleme: Ali Saka @ 03.04.2018 23:41
03.04.2018 23:41 PM
Şevket
Şeyma demiş ki:
Parasız egitim demek ogrencinin hic bir ucret odemeden öğrenim hakkı vardir demek. Sınıf ici donanıma devlet karismiyor. Projeksiyon buyuk nimet mesela ama sana projeksiyon vermiyor.. Yani okulunu açıyor ogretmeni basina koyuyor gerisine karışmıyor. Doguda fotokopi makinemiz bile dogru duzgun çalışmazdı çarşıda cektirirdik
Bak ne güzel açıklamışsin parasız eğitimi lakin açıklamayla istemen tezat bir durum değil mi sonuçta parasız eğitim ama ihtiyaçları aileler karşılıyor bunu sadece doğuda diye algılama her ilde vardır hemen hemen. Devlet okulu özel fark etmiyor.
Son Düzenleme: Şevket Aydın @ 03.04.2018 23:52
03.04.2018 23:50 PM
Şevket
Bir şey daha var bu ihtiyaçlar hiç bir okulda bitmiyor ,okullarda fotokopi makinesi kağıdı kalemi silgisi hiç mi yok? müdür öğretmenler velilerden öğrencilerden bir şeyler istemeyi öğretmenlerin anlaştığı kirtasiyelere öğrencileri gönderip kitap test fotokopi çektirmeyi alışkanlık haline getirdiler . Bir zahmet de o öğretmenler ellerini taşın altına soksunlar
04.04.2018 00:54 AM
Ali
Sakarya Üniversitesi | Çevre Mühendisliği
Eleştiren arkadaşlar ve onlar gibi düşünen arkadaşlar inşallah yarın bir gün yönetimde yer alırlar da memleketin eğitimdeki bu tarz sorunlarına çözüm üretirler. Insanın kendi çocuğu için istedigi ortamı hiç tanımadığı çocuklar için istemesi örnek olacak bir davranıştır. Nokta.
04.04.2018 00:58 AM
Şeyma
Şevket demiş ki:
Bir şey daha var bu ihtiyaçlar hiç bir okulda bitmiyor ,okullarda fotokopi makinesi kağıdı kalemi silgisi hiç mi yok? müdür öğretmenler velilerden öğrencilerden bir şeyler istemeyi öğretmenlerin anlaştığı kirtasiyelere öğrencileri gönderip kitap test fotokopi çektirmeyi alışkanlık haline getirdiler . Bir zahmet de o öğretmenler ellerini taşın altına soksunlar
Anlattığın tarzda sistemden haberim yok. Stajlari da sayarsak 10 ilkokulda çalıştım boyle bisey gormedim. Konuyla da ilgisi yok galiba. Kapatalim mi?