Anasayfa
Reklam 10 saniye içinde kapanacaktır. Geçmek için tıklayınız
Beni Hatırla
-1
FORUMLAR > FUTBOL > Beşiktaş'ın yaş ortalaması
18.02.2018 15:59 PM
Aykut
Dokuz Eylül Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
Hakan demiş ki:
Simdi sen bütün futbolcuları kendi düşüncelerine göre hemen bitirmişsin. Tolgay oğuzhan bu sezon düşüş yaşamış olabilir ama kimse onların yeteneğini inkar edemez. Gerci siz ozan tufan tolga cigerci felan seversiniz.) ..Larin gelecek sezonun oyuncusu şenol hoca hazir olunca oynatir sen canıni sıkma. Töre agir bi sakatlik gecirdi yazın bence kendine gelir. Orkan
zaten iyi ilerde daha iyi olacak. Yarin yabanci kurali değisirse, caner felan gayet iyi rotasyon olur. ins. Sizler de iyi yerli oyuncu bulursunuz. Ben de onlar hakkında göruslerimi iletirim.
Kendi düşüncesine göre değerlendiren ben miyim sen misin?

Nasıl oynadıklarını görmediğin adamları gelecek planlamasına katan sensin.

Birine rotasyon diyorsun, diğerine ağır sakatlıktan çıktı. 

Oğuzhan-Tolgay ikilisi de kariyerlerinin en formda dönemlerinde neydiler ne olsunlar. Atiba adam ediyordu onları, Atiba gitti işleri bitti. Oynayan adama hakkını herkes veriyor. Sosyal medyada algıyı anca yerel seviyede kasarsınız, o da işinize yaramaz, zira STSL de kimse bu ikiliye dönüp bakmaz. Atiba desen 2-3 senedir efsaneydi. Kimse de itiraz etmez buna ama sen kalkıp casper 150 milyon len mq demeye devam ediyorsun hala  
18.02.2018 16:46 PM
Hakan
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi | Konaklama İşletmeciliği
Aykut demiş ki:
Kendi düşüncesine göre değerlendiren ben miyim sen misin?

Nasıl oynadıklarını görmediğin adamları gelecek planlamasına katan sensin.

Birine rotasyon diyorsun, diğerine ağır sakatlıktan çıktı. 

Oğuzhan-Tolgay ikilisi de kariyerlerinin en formda dönemlerinde neydiler ne olsunlar. Atiba adam ediyordu onları, Atiba gitti işleri bitti. Oynayan adama hakkını herkes veriyor. Sosyal medyada algıyı anca yerel seviyede kasarsınız, o da işinize yaramaz, zira STSL de kimse bu ikiliye dönüp bakmaz. Atiba desen 2-3 senedir efsaneydi. Kimse de itiraz etmez buna ama sen kalkıp casper 150 milyon len mq demeye devam ediyorsun hala  
Peki ne yapalim kardesim hepsini toplayip yollayalim mi
18.02.2018 16:50 PM
Hakan
Fatih demiş ki:
larin(22), mitrovic(24), orkan (22) bu yaştaki adamlar genelde ne olacağını belli etmiş oluyorlar futbolda, malesef o yaşlardan sonra büyük gelişmeler çok olmuyor. basketbolda olabiliyor sadece, çünkü mental durum basketbolda daha önemli.
Bence öyle değil ama futbolcu en verimli çağlarını 26 32 yaş arası verir. Bazi uzay yetenegi ile oynayan gencler hariç tabi.
18.02.2018 17:47 PM
Fatih
Kocaeli Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Hakan demiş ki:
Bence öyle değil ama futbolcu en verimli çağlarını 26 32 yaş arası verir. Bazi uzay yetenegi ile oynayan gencler hariç tabi.
doğru olabilir ama 22-23-24 bu yaşlarda oynadığının çok daha fazlasını oynamaz 30 yaşında. neyse ona yakın bir şey olur. beşiktaş kadro planlamasında büyük hatalar yaptı, gençlerden kurtulup takımı 30 yaş üstü adamlarla doldurdu. bu sezon şampiyon olamazsa ki olamayacak işi çok zor. 
18.02.2018 18:00 PM
Hakan
Fatih demiş ki:
doğru olabilir ama 22-23-24 bu yaşlarda oynadığının çok daha fazlasını oynamaz 30 yaşında. neyse ona yakın bir şey olur. beşiktaş kadro planlamasında büyük hatalar yaptı, gençlerden kurtulup takımı 30 yaş üstü adamlarla doldurdu. bu sezon şampiyon olamazsa ki olamayacak işi çok zor. 
Elbette bunu biz düsünuyorsak yönetim de bunu konuşmuştur. Takım gençlestirilir yazın.
18.02.2018 18:40 PM
Süleyman
Erciyes Üniversitesi | Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik
gecen senede dingilcanlar ayni sloganla sahalardaydi ... ama ne hikmetse bu sene sampiyonlar liginde ülke rekoru kırdık
nasil kuyruk acısı olmuşsa başarısızlığımızla sevinir olmuşsunuz başlık sahibi ve arka çıkanlar grubu olarak bi şapkanızı onune koyun lütfen...
fiko baskan taksitle transfer yapıp ezber bozdu...
8-10 milyon edicek talisca, geldikten sonra kesenin ağzı 20 milyondan acilmaya başladı gidenlere bakalim; abubakarin hali ortada porto da az takip edin, 2 sene once 5 milyon etmeyecek denilen cenki hatirlarsiniz heralde nekadara gittigini kimlerle top kosturmaya başladığını ( nekadr daha tam kadroya giremesede )
geçen sene nerdeyse feneri sırtlayan lens lig bitecek anca forma şansı buluyor poh attığınız kadroya bi bakin yahu ha cok iyi mi halimiz daha da ii olabilirdi ama 3 kupa da hala top koşturduğunu hesaplamadan konuşuyorsunuz gibime geliyo zira yakarışınız zaten su anki halimize olamaz hala sampiyonluktan kopmamış haldeyiz t.kupasinda devam munihi en guzel sekilde ağırlayacağımız bi s. ligi bi kac gun sonra...
bu baslik burda duracak nede olsa zamanla herseyi görüp yazdiklarinizla pismanlik duyacaginiz zamanı iple cekiyor olucam ins hesaplariniz kapanmaz da actiginiz rezillikle yazdiklarinizla utanicaginiz zamanlari da goruruz
yaptigi onca transfere ragmen 3.dunya takimlarina ( sacma sapan ) takimlara bogun eğen cinconlu ve arkabahçeli arkadaslarin boyle ileri görüşlü yakarışları olduğumuz yerden komik geliyo kulağa
Son Düzenleme: Süleyman Biçer @ 18.02.2018 18:42
20.02.2018 22:30 PM
Aykut
Süleyman demiş ki:
gecen senede dingilcanlar ayni sloganla sahalardaydi ... ama ne hikmetse bu sene sampiyonlar liginde ülke rekoru kırdık
nasil kuyruk acısı olmuşsa başarısızlığımızla sevinir olmuşsunuz başlık sahibi ve arka çıkanlar grubu olarak bi şapkanızı onune koyun lütfen...
fiko baskan taksitle transfer yapıp ezber bozdu...
8-10 milyon edicek talisca, geldikten sonra kesenin ağzı 20 milyondan acilmaya başladı gidenlere bakalim; abubakarin hali ortada porto da az takip edin, 2 sene once 5 milyon etmeyecek denilen cenki hatirlarsiniz heralde nekadara gittigini kimlerle top kosturmaya başladığını ( nekadr daha tam kadroya giremesede )
geçen sene nerdeyse feneri sırtlayan lens lig bitecek anca forma şansı buluyor poh attığınız kadroya bi bakin yahu ha cok iyi mi halimiz daha da ii olabilirdi ama 3 kupa da hala top koşturduğunu hesaplamadan konuşuyorsunuz gibime geliyo zira yakarışınız zaten su anki halimize olamaz hala sampiyonluktan kopmamış haldeyiz t.kupasinda devam munihi en guzel sekilde ağırlayacağımız bi s. ligi bi kac gun sonra...
bu baslik burda duracak nede olsa zamanla herseyi görüp yazdiklarinizla pismanlik duyacaginiz zamanı iple cekiyor olucam ins hesaplariniz kapanmaz da actiginiz rezillikle yazdiklarinizla utanicaginiz zamanlari da goruruz
yaptigi onca transfere ragmen 3.dunya takimlarina ( sacma sapan ) takimlara bogun eğen cinconlu ve arkabahçeli arkadaslarin boyle ileri görüşlü yakarışları olduğumuz yerden komik geliyo kulağa
Hocam ne anlatıyorsun yahu.

Şampiyon olamazsa işi zor diyorum. Sebebini de açıkladım. Sen de katılmıyorsan sebepleriyle açıklamak yerine hala 3 kupa bilmem ne diyerek bugünden bahsediyorsun. 3 kupada sonuca ulaşırsan sorun yok zaten. Bu kupalardan STSL nin en zorlu aşamaları yeni başlıyor, ZTK'da Fenerle oynuyorsun, Ş.L'de de Bayern ile. Yani kupalarda sonuca ulaşmanız zor. İstersen 100 kupada mucadele et, paraya ceviremedikten sonra bir boka yaramaz. 

Yazıyı nerenle okudun bilmiyorum ama burada kalacak. Belki bir müddet sonra tekrar okursun da nasıl saçmaladığını farkedersin

20.02.2018 22:34 PM
Aykut
Hakan demiş ki:
Peki ne yapalim kardesim hepsini toplayip yollayalim mi
Abi hasta mısınız?
Ne yaparsanız yapın, ben durum tespiti yaptım, siz bulun ne yapacağınızı. 
Fiko başkanınız Atınç'ı bu sefer 20 ye okutur, Atiba'yı 30 a Çin'e satar kurtarır takımı diyorum işte.