Anasayfa
Beni Hatırla
-5
FORUMLAR > KONU DIŞI > Çıtır mı yoksa olgun mu sorusunun yanıtına yorucu bir sürecin ardından ulaşmış bulunuyoruz!
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
Bu mesajı
5 kişi beğendi
5 kişi beğenmedi
14.01.2018 12:56 PM
Evren
Gazi Üniversitesi | Ekonometri
Arkadaşlar iyi geceler, ben biraz yorgunum, herkes otursun. Efendiler, çok yorulduk, çok kalori yaktık ama sonunda değdi ve mutluyuz... Biliyorsunuz arkadaşlar, insan türünün erkek cinsi yaşı büyüdükçe değerlenirken, kadın cinsi için aynı şeyi söyleyip söylememek hususunda kararsızdık. Mecburen hocanız olarak kendimi öne attım ve bu durumun da sonucuna ulaşmak işte bu garibe, bu fakire, bu yetime düştü kararlılığıyla milftir, maturedır, teendir demeden, adeta durmaksızın koştum, koştum ah ne koştum... Alkışlarınızı sona saklayın arkadaşlar, işte sonuçlar:

Efendiler, kesinlikle çıtırdan vazgememeliyiz sonucuna ulaştık. Kına yakın 97liler, saNbaya durun 96lılar! Gün sizin gününüzdür. Çünkü arkadaşlar hocanız olarak allahaşükür ben hiç deneyimlemedim ama bağzı bağrı yanık dostlarım, "meme tutmadan dert tutmak" olarak özetleyebileceğimiz garabeti bilhassa belli yaşın üzerindeki hatunlarda deneyimlediklerini ifade ettiler bana. Oysa çıtırlar öyle mi? Hayata karşı duydukları ölümsüz hevesle, heyecanla, ışıl ışıl gözlerle sizi de yaşamaya çağıran, istisnasız hepsinde "olgun erkek" gibi bir penetratif zeminin oması hasebiyle sizi daha bir coşturan bu bebekler için ölür ve öldürürüm sonucuna varmamak mümkün mü?

Şimdi değerli dostlar, elbette yaş ilerledikçe kendileriyle şarabı bir tutmak gibi tesellilerden, asıl tat olgundadır gibi noktalara kadar ulaşan kimi kadınlar mevcud. Neymiş? Şarab yıllandıkça hebele hübele olurmuş. Yahu siz içki misiğiz? Yahu siz üzüm müsüğüz? Değilsiğiz. O yüzden bunu bir geçin. İkinci olarak arkadaşlar, vay efendim olgun kadın bağzı şeylere olan hâkimiyetinden kelli daha bir böyle nefis olurmuş hepimizin bildiği o şehvet nesnesinin üzerinde. Yalan arkadaşlar! Her şeyde olduğu gibi orada da biz aktif olarak şut çektiğimize göre, eğer bir ustalaşmadan söz edilecekse bu sadece erkek kısmısı için mümkündür sonucuna varıyoruz. 

Son olarak arkadaşlar, ilerleyen yaşla birlikte, bizim gibi çıtır sevdalılarına bunlar şöyle saldırırlar: Vay siz yeni yetmeleri tuzağa düşürüyorsunuz, SİZ ONLARI KOLAYCA KANDIRABİLİYORSUNUZ, o yüzden olgunlardan KORKUYORSUNUZ. Ahaha, yahu arkadaşlar, hocam kafasından sıyrılın, buradaki gibi bir mahrumiyet sivilde yok. Herkes pompaya koşuyor. Ve bilenlerin iyi bildiği üzere, KANDIRARAK avına yaklaşmak gibi kişiliksizlikler olgunlarda ne kadar tutmuyorsa çıtırlarda da tutmuyor. Çünkü çıtır kendi değerinin farkında, o yüzden şu kendiniz dışında herkesi aptalmış gibi ele almaktan vazgeçin. 

Diğer yandan arkadaşlar, çıtırların kolayca kandırılabileceklerine hükmeden olgun kadın, acaba kendi gençliğine dair bir itirafta mı bulunmaktadır? BEN APTALDIM, ORADAN BİLİYORUM mu demek istemektedir? Bahçeli'nin de dediği gibi: Bu olgunlar ne yapmak, nereye varmak istemektedir? Yahu 20-25 yaşında seyreden, yetkin ve yetişkin, akıllı ve de zeki bebeklerimize siz ne hakla ahmak yaftası yapıştırıyorsunuz ya? Ya siz kimsiğiz ya?

Evet arkadaşlar, burada bilhassa erkek dostlarımı uyandırmak adına net şekilde bu gerçeği ortaya koymalıydım. Çıtırdan şaşmayın babaerenler. Allah vermesin, yıllar geçtikçe derbederliği de yükselen bir piliçe denk gelirsiniz, vay tuttuğum dertler buradan köye yol olurken ben niye hâlâ meme tutamadım diye ağlarsınız. Daha da ileri giderek, erkeklerin içine düştüğü kahrolası bir yanılgı olarak: Merhamet duygusunu aşk zanneder bir de o derbeder hatunla evleniveririsiniz. Hocanız olarak sizleri uyarıyorum. Aman, be careful. Şimdi bir teneffüs yapalım. 

Bu mesajı
2 kişi beğendi
14.01.2018 12:57 PM
Yavuz Selim
Sakarya Üniversitesi | Makine Mühendisliği
kornişon mu çubuk turşusu mu ?
14.01.2018 13:03 PM
Hüseyin
Süleyman Demirel Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Cubuk tursusu candir. Yaninda da jalapeno biber olursa oooo tamamdr
14.01.2018 13:04 PM
Şehriban
Anadolu Üniversitesi | Fotoğrafçılık ve Kameramanlık
İyi uykular
Bu mesajı
4 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
14.01.2018 13:06 PM
Levent Yüksel'den de sübyancı olunca tiksinmiştim.
Bu mesajı
1 kişi beğenmedi
14.01.2018 13:06 PM
Güneş
Anadolu Üniversitesi | Dış Ticaret
Makarna mi makaron mu..?
Bence şakaraoonn
Bu mesajı
2 kişi beğendi
7 kişi beğenmedi
14.01.2018 13:07 PM
Evren
Özlem demiş ki:
Levent Yüksel'den de sübyancı olunca tiksinmiştim.
Yahu sübyancı ne biçim bir itham, 23 yaşında bir kadın sübyan mıdır?
Bu mesajı
2 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
14.01.2018 13:08 PM
Evren demiş ki:
Yahu sübyancı ne biçim bir itham, 23 yaşında bir kadın sübyan mıdır?
96lılar daha 22lerini yeni dolduracak bu sene. Yazıklar olsun.
14.01.2018 13:09 PM
Evren
Özlem demiş ki:
96lılar daha 22lerini yeni dolduracak bu sene. Yazıklar olsun.
Yani?
Bu mesajı
4 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
14.01.2018 13:09 PM
Evren demiş ki:
Yani?
Gözünüz dönmüş efendiler!
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa