Anasayfa
Beni Hatırla
1
FORUMLAR > FELSEFE > Güçlünün güçsüzü ezdiği
19.08.2017 14:23 PM
Sevilay demiş ki:
Off ne iticisin
Uza
19.08.2017 14:44 PM
Utku
İstanbul Üniversitesi | Rus Dili ve Edebiyatı
...Çoğu insan kendinde iyi olarak betimlemeye cüret ettiği davranışlara maruz bırakılmaktan hoşlanmazken, tatmin ettikleri duygularının kölesi olduklarının farkında bile değildirler. İşte aslında bu kadar boş bir hayatı yaşıyorken hepimiz, bir şeyleri doldurmaya(!), anlamlandırmaya çalışmanın da anlamı yok... 
19.08.2017 14:45 PM
Süleyman demiş ki:
Aklına gelen en iyi şeyi yapmaya kalksan sonuç yine kötü olabiliyor.. Bu sefer de insan tohumumdamı kötülük var diye şüphe ediyor kendinden.
Sen iyi olanı yapta kötü oluyorsa oda degismez kuraldır dış etkendir der geceriz
Bu mesajı
1 kişi beğendi
19.08.2017 14:46 PM
Cüneyt demiş ki:
Uza
Sen hayırdir cüneyt. Hic normal iletisim kuramıyorsun bakıyorumda. Bi derdin mi var kardesim
19.08.2017 14:59 PM
Sevilay demiş ki:
Sen hayırdir cüneyt. Hic normal iletisim kuramıyorsun bakıyorumda. Bi derdin mi var kardesim
Kuruyorum. Ama senle kurmuyorum. Mesela -de'leri ayırmıyosun ve sen hayırdır kardeşim diyorsun. Bunlar bir takım berbat şeyler benim için.
19.08.2017 15:00 PM
Cüneyt demiş ki:
Kuruyorum. Ama senle kurmuyorum. Mesela -de'leri ayırmıyosun ve sen hayırdır kardeşim diyorsun. Bunlar bir takım berbat şeyler benim için.
Hmm bu kurmamıs halinmi jdjdhd durup durup alıntı yapma beni her gördügün baslikta o zamn guzel kardesim jdhdhd kavga iletisimi kuruyorsun sacma sapan bir tripli laflar bos bos nedir anlamadm. Neyse hadi bb
19.08.2017 15:05 PM
Sevilay demiş ki:
Hmm bu kurmamıs halinmi jdjdhd durup durup alıntı yapma beni her gördügün baslikta o zamn guzel kardesim jdhdhd kavga iletisimi kuruyorsun sacma sapan bir tripli laflar bos bos nedir anlamadm. Neyse hadi bb
Güle güle.
19.08.2017 17:10 PM
''Birgün biri buna dur diyecek.''
Böyle bir film repliği var. Artık ne kadar kayda değer bilmem.

O yaşamasın, bu yaşamasın, şu yaşamasın... Kim dur diyecek.
O yüzden yaşanacak ki dur diyecek biri / birileri çıksın. 
19.08.2017 17:12 PM
Cüneyt demiş ki:
Bağlaç olan da / de'nin önüne kısa çizgi konmaz. 
''Bir takım'' değil, birtakım.