Anasayfa
Beni Hatırla
2
FORUMLAR > FUTBOL > Ultra Kültürü ve Ultras
13.08.2017 15:13 PM
Adem demiş ki:
Haklısın o işler türkiye de pek yapılmıyor aslında yapılması lazım.
Türkiye de benim gözümde taraftar grubu olmaktan öteye geçmiş bir iki taraftar oluşumu var.
-Beşiktaş Çarşı
-Adana Demirspor Şimşekler
-Gençlerbirliği
-Fenerbahçe ve Galatasaray da bir iki grup.

O birleşme olayı bazı durumlarda oluyor mesela Gezi Parkı direnişi veya Passolige Hayır yürüyüşü gibi.

Diğer şekilde bu bilindik rakip istanbul takımlarının her konuda hem fikir olup hep kolkola olması türkiye de çok zor bi durum.

Bu konu üzerine aylarca kafa yorulabilir ama hiçbir zaman net bir sonuç çıkartılamaz.
Burada futbol tutkunu pek cok arkadas var. yorumlarını okumayı cok ısterdım ama kımse ıplemedı
13.08.2017 15:27 PM
Adem
Gazi Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
Fatma demiş ki:
Burada futbol tutkunu pek cok arkadas var. yorumlarını okumayı cok ısterdım ama kımse ıplemedı
Başlık silinmediği için sıkıntı yok bir kaç yıl sonra diriltirler tekrar burayı
13.08.2017 15:28 PM
Adem demiş ki:
Başlık silinmediği için sıkıntı yok bir kaç yıl sonra diriltirler tekrar burayı
niye silinsin canım. birkac sene sonra taraftarların aklı basına ggelır mı dıyosun
13.08.2017 17:43 PM
Adem
Fatma demiş ki:
niye silinsin canım. birkac sene sonra taraftarların aklı basına ggelır mı dıyosun
Aklı başına gelirden ziyade birkaç seneye türkiye de ultra kültürü biraz daha gelişir arkadaşlar da bu tarz konulara göz gezdirirler.
13.08.2017 17:43 PM
Adem demiş ki:
Aklı başına gelirden ziyade birkaç seneye türkiye de ultra kültürü biraz daha gelişir arkadaşlar da bu tarz konulara göz gezdirirler.
guzel olur, olursa.
13.08.2017 17:44 PM
Adem
Fatma demiş ki:
guzel olur, olursa.
Bakıcaz