Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > EDEBİYAT > Ph.d, Master ya da lisans öncesi alanınızı seçiminde etkili olan, okumuş olduğunuz, kitaplar/ makaleler nedir?
13.08.2017 17:33 PM
Cansu
Hacettepe Üniversitesi | Siyaset Bilimi
Taner demiş ki:
Balık tutmayı öğret bana cansu, teknolojinin gerisinde kaldim
Teşekkürler
Gerçi neye girsem okulun kutuphanesi dedi ama
Eski yazılan tezlerin çoğu kapalı. Açık olanını arayacaksın maalesef.
Bu mesajı
1 kişi beğendi
13.08.2017 18:08 PM
Otomotive olan aşkımdı diyebilirim. Masterı da aynı şekilde çalışırken yaptım. Doktoraya da "çok teknik adam = sıkıcı adam" düşüncesiyle ve düzgün bir kariyer hayaliyle başladım. Hakkımda hayırlısı.
13.08.2017 18:51 PM
Engin
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Makine Mühendisliği
ayrıca kimse yazıklar olsun kimse oğuz atay, nazım hikmet falan yazmamış
Bu mesajı
1 kişi beğendi
13.08.2017 19:11 PM
Matematik hayatın kendisı.  Topolojide yüksek lisans yapmaya 3. Sinifta gördüğümde karar verdim cebirsel Topoloji yi de ilk matematik köyünde gördüm . Ama hoca egosuna dayanamayıp yuksegi biraktım. 
Son Düzenleme: Özge Mutlu @ 13.08.2017 19:12
Bu mesajı
1 kişi beğendi
13.08.2017 21:36 PM
Coskun
Gazi Üniversitesi | Kalıpçılık Öğretmenliği
istedim ve yaptım. üzerimde etkili olabilecek biri henüz yok. Yada hepsi Öldüler. 
Bu mesajı
1 kişi beğendi
13.08.2017 21:40 PM
Şamil
Gazi Üniversitesi | Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
bilgisayar oyunlarını seviyordum  
13.08.2017 21:44 PM
Ayhan
Celal Bayar Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Kur'an-i Kerim - Allah
Bu mesajı
2 kişi beğendi
13.08.2017 22:17 PM
Lisans seciminde etkili olan kitap olmadi, puanim ona tutuyodu kimya girdim ama bilime yonlendiren orta okulun kapisinsa bedava dagitilan harun yahya evrim aldatmacasi idi, ilgimi cekmisti. Masterda kuantum secmemin sebebi, adam fewer olasiliksiz romani idi
13.08.2017 22:27 PM
Güneş
Anadolu Üniversitesi | Dış Ticaret
Birşeyi merak ediyorum. Kitap okuduk alan seçtik master fln yaptık tmm.cebinize giren para ne kadar.cidden bilmedigim için soruyorum
13.08.2017 23:48 PM
Taner
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
İlker demiş ki:
Lisans seciminde etkili olan kitap olmadi, puanim ona tutuyodu kimya girdim ama bilime yonlendiren orta okulun kapisinsa bedava dagitilan harun yahya evrim aldatmacasi idi, ilgimi cekmisti. Masterda kuantum secmemin sebebi, adam fewer olasiliksiz romani idi
Son kısım şaka di mi?