Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > BASKETBOL > Sakarya'da basketbol oynayanlar ? 🏀
23.08.2017 15:38 PM
sakaryada kadinlar sizi şortla görmek zorunda mi? gunah gunah sakaryada spor yapilmaz xD
23.08.2017 18:18 PM
Beyza
Sakarya Üniversitesi | Zihin Engelliler Öğretmenliği
Dorukcan tamamen iftira atıyorsun, sen Sakarya\\\'da yasamamişsin sanirsam. Valla cok bozuk burlar anamiz babamiz nasi sakinacagini şaşırıyor bizi sakaryanin cilgin genclik furyasindan :d
Son Düzenleme: Beyza Cinoğlu @ 23.08.2017 18:27
24.08.2017 07:48 AM
Samet
Kocaeli Üniversitesi | Mekatronik Mühendisliği
Dorukcan demiş ki:
sakaryada kadinlar sizi şortla görmek zorunda mi? gunah gunah sakaryada spor yapilmaz xD
Şortsuz görse daha mı iyi  
24.08.2017 08:22 AM
Beyza demiş ki:
Dorukcan tamamen iftira atıyorsun, sen Sakarya\\\'da yasamamişsin sanirsam. Valla cok bozuk burlar anamiz babamiz nasi sakinacagini şaşırıyor bizi sakaryanin cilgin genclik furyasindan :d
2012-2013 serdivan bakyapı c blok. 2013 -2015 serdivan belediye caddesi xD

bakyapıda kalirken çözdüm sakaryayı ben. apartman kons fahişe ve metres doluydu. o hacı sakallı eli öpülesi(!) dedelerin amcaların optuklerini görünce insan ... xD
24.08.2017 08:23 AM
Samet demiş ki:
Şortsuz görse daha mı iyi  
o manzaranın güzelliğine kalmış panpa xD
24.08.2017 10:23 AM
Beyza
Dorukcan demiş ki:
2012-2013 serdivan bakyapı c blok. 2013 -2015 serdivan belediye caddesi xD

bakyapıda kalirken çözdüm sakaryayı ben. apartman kons fahişe ve metres doluydu. o hacı sakallı eli öpülesi(!) dedelerin amcaların optuklerini görünce insan ... xD
Doğrudur biz Serdivan kepazeliklerini bilmezuk.. onceden varostu oralar sonradan sonraya buyuttuler.. universiteli yabancilarin muhiti orlar
çocukluğumuzz once cark cad tugay lojmanlarda, ardindan pabuccular mah, ardından yenicami bulvar, sonra donatım, ardindan da dilmen mahallesinde geçti ayıktiriim bizim taraflar popi hep adapazar merkez kafasına göre herkes xd
Son Düzenleme: Beyza Cinoğlu @ 24.08.2017 10:29
24.08.2017 10:39 AM
Beyza demiş ki:
Doğrudur biz Serdivan kepazeliklerini bilmezuk.. onceden varostu oralar sonradan sonraya buyuttuler.. universiteli yabancilarin muhiti orlar
çocukluğumuzz once cark cad tugay lojmanlarda, ardindan pabuccular mah, ardından yenicami bulvar, sonra donatım, ardindan da dilmen mahallesinde geçti ayıktiriim bizim taraflar popi hep adapazar merkez kafasına göre herkes xd
serdivanda ev sahibesi degil miydin sen?
24.08.2017 10:41 AM
Beyza
Dorukcan demiş ki:
serdivanda ev sahibesi degil miydin sen?
Daha 2 sene oldu apartdairesi alali nerden bileyim fuhsiyatını flan siz iyi bilirsiniz icindeymissiniz biz sadece boyle dışardan dedikodu halinde duyuyoruz ve Allah esirgesin bizleri ve neslimizi, onları da kurtarsin Tevbe nasip etsin diyoruz kıyamet hacidan hocadan kopcak demiyorlar mi zaten :/
Hem Serdivan sayilmaz kampusun kapisinin dibi.
Bizim binada olmuyor oyle seyler yönetim kiralarken araştırıyor ogrencilerin 7ceddiini
Son Düzenleme: Beyza Cinoğlu @ 24.08.2017 11:17
24.08.2017 11:27 AM
Beyza demiş ki:
Daha 2 sene oldu apartdairesi alali nerden bileyim fuhsiyatını flan siz iyi bilirsiniz icindeymissiniz biz sadece boyle dışardan dedikodu halinde duyuyoruz ve Allah esirgesin bizleri ve neslimizi, onları da kurtarsin Tevbe nasip etsin diyoruz kıyamet hacidan hocadan kopcak demiyorlar mi zaten :/
Hem Serdivan sayilmaz kampusun kapisinin dibi.
Bizim binada olmuyor oyle seyler yönetim kiralarken araştırıyor ogrencilerin 7ceddiini
yani bakyapi da kampusun dibi sizin yonetici toprak gayrimenkul de de guleyim xD
24.08.2017 11:29 AM
Beyza
Dorukcan demiş ki:
yani bakyapi da kampusun dibi sizin yonetici toprak gayrimenkul de de guleyim xD
Ahahah ben gayrimenkul ile çalışmıyorum insaat sirketinden satin aldim ve kendim kiralıyorum dairemi ama binanın selameti ile ilgilenen bi gayrimenkul var tabi binanin zemin katinda
Son Düzenleme: Beyza Cinoğlu @ 24.08.2017 11:30