Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > DİĞER > Sırbistan ve Karadağ Hakkında
17.07.2017 14:22 PM
Mehmet
Gaziantep Üniversitesi | Gıda Mühendisliği
Merhaba hocam üyeleri yaklaşık iki hafta sonra Belgrad ve Budva ya 1 haftalığına tatile çıkacağım sizlerden ricam daha önce gitmiş olan arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak istegimdir. Neler yapılır nerelere gidilir hangi yöresel yemekler yenir gibi bilgi birikimlerinizi paylaşırsanız çok müteşekkir olurum
Bu mesajı
1 kişi beğendi
17.07.2017 14:32 PM
sırbistanın basketi iyi
Bu mesajı
1 kişi beğendi
17.07.2017 14:44 PM
Beyza
Sakarya Üniversitesi | Zihin Engelliler Öğretmenliği
Budvayi bilmem de belgrad ve saraybosna tecrubem var. Et cok ucuz ama garanticiysen git bosnada rahatca ye cevabi koftesini. Ama ille belgradda yiyecegim dersen Türk lokantasi var merkezde. Gayrısında yiyemedim ben bisey hassasiyetten. Ama ayirt etmezsen cogu yerde bol bol temiz ve uygun fiyata yemek var. Belgrad kalemeydan, tesla muzesi, katedraller, ada ciganlija bi de zemun kasabasi gezmeye deger. Tek buyuk gelismis caddesi var trafige kapali. Tum sehri yurur de gezersin. Nehir kenarindaki eglence yerlerine ugra. Bi de bi suru cafeden olusan arnavut kaldirimli cicekli mahallesi vardi meshur fakat unuttum adını. Kahve ic kahvalti yap orda
Son Düzenleme: Beyza Cinoğlu @ 17.07.2017 14:51
Bu mesajı
1 kişi beğendi
17.07.2017 14:48 PM
Salim
Gazi Üniversitesi | Makine Resim ve Konstrüksiyonu Öğretmenliği
Incik kebabı
17.07.2017 14:50 PM
Serkan
Karadeniz Teknik Üniversitesi | Makine Mühendisliği
belgradda 3 günün sonunda sıkılınıyor dostum, gezecek edecek pek bişey yok. Yemek çok ucuz deniliyor fakat ben pek fark göremedim.
17.07.2017 14:54 PM
Mehmet
Serkan demiş ki:
belgradda 3 günün sonunda sıkılınıyor dostum, gezecek edecek pek bişey yok. Yemek çok ucuz deniliyor fakat ben pek fark göremedim.
Zaten 3 gün orda kalacağım sonra Karadağ budva sahil kasabasına geçeceğim umarım doğru bir secim olur
17.07.2017 14:55 PM
Serkan
Karadeniz Teknik Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Mehmet demiş ki:
Zaten 3 gün orda kalacağım sonra Karadağ budva sahil kasabasına geçeceğim umarım doğru bir secim olur
ben bidaha gidermisin deseler gitmem fakat kotor ve budva çok övülüyor. özellikle kotor, bence orayı da gözardı etme derim.
17.07.2017 14:57 PM
Mehmet
Serkan demiş ki:
ben bidaha gidermisin deseler gitmem fakat kotor ve budva çok övülüyor. özellikle kotor, bence orayı da gözardı etme derim.
Aralarında çok uzak mesafe yoksa kotor a sa gidebilirim aslında