Anasayfa
Beni Hatırla
-3
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı ''Adalet Yürüyüşü'' hakkında fikirleriniz nelerdir ?
20.06.2017 17:43 PM
Agusta A-129 Mangusta helikopterini alıp adını Atak diye değiştirince %100 milli helikopter üretmiş oluyoruz ben ikna oldum arkadaşlar
20.06.2017 18:03 PM
Yücel
Sakarya Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Kılıçdaroğlu gezegenin etrafında tur atsa da üç-beş kişi hariç kimse sallamaz. Akp işine geldiğinde Chp'nin tavırlarını 'suni' olarak gündeme taşıyabilir, bu da örneklerinden biri. Chp'ye oy verenler arasında desteği %10 bile yoktur diye düşünüyorum. Halkta karşılığı olmayan bir 'lider' ne yaparsa yapsın bir şey ifade etmez.
20.06.2017 18:03 PM
Aykut
Dokuz Eylül Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
Ömer demiş ki:
Harbiden nankörlük şu ilk 5 cümlen.

Yahu %100 yerli olmasın abi ama biz üretelim.
Muhalif olduğun noktaya bakar mısın yerliliğinin oranı mı ? 
Tabii ki o helikopterin motorunun bilmem tankın cartının curtunun yerli olduğunu savunacak değilim ama adamlar bişey yapıyor abi yapmaya yelteniyor ve başarıyorlar da. Bak yemin ederim öyle yada böyle bi tutar yan buluyordum da dikkat kesiliyordum yazdıklarına. Bomboş bi muhalif karakterle daha karşılaşmışım..

Artık o helikopterlerin yazılımlarını da üretebileceğiz biliyor Musun?
Biz dışardan para verip silah alamıyorduk biliyor Muş'un? Parasını veriyorsun fakat sana Doğuda kullanılamaz orda burda kullanılamaz bi sürü kısıtlamayla silah veriliyordu. 
Biz savunma sanayiinde harbiden götü toparladık koçum. Ha Amerika Rusya ayarında değiliz tabi ama bi yerden başlamak lazımdı. Maalesef başlamak için 2010 lu yılları bekledik ülke olarak falan filan ..

koçum senin notunu verdim eleştireyim de ne olursa olsun mantığı var sende. Boşsun Yani. Hadi eyvallah 
la senin not vermek için önce okuduklarını anlaman gerek. Yüzde vurgusu halkı kandırdıkları içindi. Ben istemez miyim yapılsın. Ama sırf fasa fiso. "Tabii ki o helikopterin motorunun bilmem tankın cartının curtunun yerli olduğunu savunacak değilim " dedikten sonra neyin tatavası la. Ben yüzde 0 mı dedim. Ama milleti yüzde yüz diye kandıran tipler mesela. Savunma sanayii 10 geliştiyse 500 gösterince ben de dalgamı geçerim. 

Ayrıca cımbızı bırak elinden dasda  
20.06.2017 18:07 PM
Aykut demiş ki:
la senin not vermek için önce okuduklarını anlaman gerek. Yüzde vurgusu halkı kandırdıkları içindi. Ben istemez miyim yapılsın. Ama sırf fasa fiso. "Tabii ki o helikopterin motorunun bilmem tankın cartının curtunun yerli olduğunu savunacak değilim " dedikten sonra neyin tatavası la. Ben yüzde 0 mı dedim. Ama milleti yüzde yüz diye kandıran tipler mesela. Savunma sanayii 10 geliştiyse 500 gösterince ben de dalgamı geçerim. 

Ayrıca cımbızı bırak elinden dasda  
Otur sıfır. 
Sayısal mantık seviyeni de beğenmedim. 
Bu mesajı
1 kişi beğendi
20.06.2017 19:06 PM
Fatih demiş ki:
Valla asıl seninn yediğinden içtiğinden bende yemek istiyorum. Çözüm üret diyorum çözüm adaletin sağlanması için çözüm yok mu? 
Bu Ömer Aksu denilen şahsiyetin tıpkı normalde milletvekillerinin yaptığı gibi sadece eleştirme ve boşa konuşma huyu var. Çözüm nerde? Cevap yok  Ben artık cevap vermeyeceğim. Elbet lazım olur sana da o olmayan şeyden. O zaman anarsın