Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > DONANIM > laptop onboard ekran karti
11.06.2017 21:53 PM
Hasan Can
İstanbul Teknik Üniversitesi | Elektronik ve Haberleşme Teknolojisi
Halil İbrahim demiş ki:
Ankara'da 3 4 teknik servis aradım sokme işlemini yapamıyoruz dediler.sokmenin temel mantığı nasıl ev ortamında yapma ihtimali var mı acaba
ben ıstanbulda profesyonel olarak yapıyorum o işi onun ıcın bga cıhazı dedgımız ozel ısıtıcılar ıle yapılıyor ılgılenmemı ıstersen kargo adresımı vereyım ankarada profesyonel olarak calısan bı arkadas var ama o da sadece apple urunlerıne bakıyor ıstersen ısım vereyım yıne de bı rıca et bakarsa eger zaman kaybın olmamıs olur 
11.06.2017 22:20 PM
Halil İbrahim
Amasya Üniversitesi | Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
Hasan Can demiş ki:
ben ıstanbulda profesyonel olarak yapıyorum o işi onun ıcın bga cıhazı dedgımız ozel ısıtıcılar ıle yapılıyor ılgılenmemı ıstersen kargo adresımı vereyım ankarada profesyonel olarak calısan bı arkadas var ama o da sadece apple urunlerıne bakıyor ıstersen ısım vereyım yıne de bı rıca et bakarsa eger zaman kaybın olmamıs olur 
PC ye format attım az önce . Eski yazılımlardan bozulmadan şüphelendim.eger sorun fiziksel servis sizinle bağlantıya geçerim teşekkür ederim yardım icin
11.06.2017 22:22 PM
Hasan Can
İstanbul Teknik Üniversitesi | Elektronik ve Haberleşme Teknolojisi
Halil İbrahim demiş ki:
PC ye format attım az önce . Eski yazılımlardan bozulmadan şüphelendim.eger sorun fiziksel servis sizinle bağlantıya geçerim teşekkür ederim yardım icin
lafı olmaz