Beni Hatırla
4
09.03.2017 22:24 PM
15.03.2017 tarihin de kendi evimiz de oynayacağımız maç saat 20:00 a alinmistir.
Hepinizi görmek isteriz.
Şampiyonluk yolunda hep beraber omuz omuza
24.03.2017 22:02 PM
Hakan
Gazi Üniversitesi | Makine Mühendisliği
şu başlığı bir canlandıralım arkadaşlar. takım şampiyonluğa gidiyor. bizim hocam kolu uyuyor. 

son 6 hafta,gümüşhane önünde 3 puan ile öndeyiz. kalan maçlara bakarsak büyük avantajımız var.pazar günü içerde menemen ile karşılaşıyoruz. mutlak galibiyet istiyoruz.

biletler bugün 3 te satışa çıktı ve 6 da tükendi. bilet alamayıp mağdur olanlardan biriyim.elinde fazla bileti olan varsa bu arada talibim 

o sene bu sene arkadaşlar 4 senelik kırmızı grup maceramız bitiyor. son olarak küfür etme ettirme...
25.03.2017 23:55 PM
Bu sessizlik şampiyonluk öncesi sanırım
26.03.2017 00:16 AM
Ramazan
Yıldız Teknik Üniversitesi | Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği
şikeci takımdır
Son Düzenleme: Ramazan Durgut @ 26.03.2017 00:16
26.03.2017 01:06 AM
Abdulkadir
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi | Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
Bu sevda kalbime bir gecekondu
27.03.2017 19:41 PM
Hakan
yolun sonuna doğru emin adımlarla gidiyoruz. son 5 final ve 4 puan farkla öndeyiz. bu hafta bugsaşı yıkar haftaya tuzlayı yener kastamonu da şampiyon oluruz.

bu hafta ki menemen maçı gerçekten keyifliydi. uzun süre sonra sevdiğim tribünden gecekondudan bilet bulabildim. taraftar şovu olsun sahada ki futbol olsun beni tatmin etti. ilk 20 dk 2-3 olabilecek bir maçtı sonrasında menemen etkili oldu o dakikalarda iyi ki kalede korcan var dedik.ikinci yarı ilk yarıya göre tempo biraz daha düştü ama gol atabilecek pozisyonlar bize aitti.

bu ligde altın kural yenemiyorsan yenilmeyeceksin. bu beraberlik bizi 4 puan ileri attı. gümüşhane kastamonudan 3 tane yedi moral olarak bitti. bence bu hafta da tokat onları şamar oğlanı yapar.bizde bugsaşta fişi çekeriz. kastamonu deplasmanında da şampiyonluğu ilan ederiz...
03.04.2017 04:34 AM
İsa
Gediz Üniversitesi | İnşaat Mühendisliği
Melih Gökçek ölmeden Ankaragücü\'ne rahat yok.
03.04.2017 07:22 AM
Erdem
Selçuk Üniversitesi | Muhasebe ve Finansal Yönetim
Seni sevmek intihar da sevmemek ihtimal bile değil.
21.04.2017 20:13 PM
Hakan
deliyken sevmedik severken delirdik güçlüler...

bu hafta kayseriye akıyoruz 20 bin kişiden fazla orada olacağız ve fişi çekeceğiz. bu ligden çok çektik artık hakettiğimiz yerlere gelme zamanı...