Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > AKP'nin bu akşam haberlerde Fethullah Gülen'e oynadığı büyük oyun
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
Bu mesajı
8 kişi beğendi
9 kişi beğenmedi
22.12.2013 00:02 AM
Bugün akşam haberleri izlerken Fethullah Gülen'in AKP'ye beddua edişini çok garipsemiştim yıllardır sakinliği ile konuşmalarına alıştığımız Gülen'in.

Sonra farkettim ki bu haberi giriş haberi olarak veren hep AKP kanalları. CHP döneminde edindiğim, AKP kanallarının CHP ile ilgili haberleri  verirken konuşmaları kesip parçalayıp veriyor olması tecrübesini anımsadım.

Konuşmanın tamamına ulaştığımda ise AKP'ye değil, bizim alamız varsa diyormuş ve kendine beddua ediyormuş. Nitekim haberlere bu böyle yansıtılmadı.

Bunu Hizmet Grubu'nu korumak için değil, herkesin AKP gerçeklerini görmesi için açıklıyorum.

TIKLAYINIZ

Okumak için TIKLAYINIZ

"Yoksa Doktor İkbal gibi, Hazreti Pir-i Muğan gibi, tel'ine, bedduaya "amin" dememek, onları etmemek genel şiarımızdır. Fakat eğer hakikaten bu olumsuz şeylerin üzerine giden arkadaşlar.. kimse onlar tanımıyorum, binde birini bile tanımıyorum.. bu işin üzerine "Hukukun ve aynı zamanda sistemin, dinin ve aynı zamanda demokrasinin gerektirdiği şeyler bunlardır." deyip arınma adına, yıkanma adına, temizlenme adına, kirlerin öbür tarafa kalmasına meydan vermemek adına bir şey yaparken dinin ruhuna aykırı bir şey yapmışlarsa... bize de nisbet ediyorlar, dolayısıyla ben bizi de onların içinde görerek diyorum.. dinin ruhuna aykırı bir şey yapmışlarsa, yaptıkları şey Kur'an'ın temel disiplinlerine aykırıysa, Sünnet-i Sahiha'ya aykırıysa, İslam'ın hukukuna aykırıysa, modern hukuka aykırıysa, günümüz demokratik telakkilere aykırıysa.. Allah bizi de onları da yerlerin dibine batırsın, evlerine ateş salsın, yuvalarını başlarına yıksın. Ama öyle değilse, hırsızı görmeden hırsızı yakalayanın üzerine gidenler, cinayeti görmeyip de masum insanlara cürüm atmak suretiyle onları karalamaya çalışanlar.. Allah onların evlerine ateşler salsın, yuvalarını yıksın, birliklerini bozsun, duygularını sinelerinde bıraksın, önlerini kessin, bir şey olmaya imkan vermesin."
Bu mesajı
2 kişi beğendi
22.12.2013 00:03 AM
Engin
Kocaeli Üniversitesi | Elektrik Mühendisliği
ikisine de beddua ediyor.
Bu mesajı
2 kişi beğendi
22.12.2013 00:05 AM
Gökhan
Gazi Üniversitesi | Sınıf Öğretmenliği
adam yapanlar ıftıra atıyosa onlara atmıyosa akp ye beddua edıyo bunda ne var buyutulecek anlamadım 
Bu mesajı
27 kişi beğendi
16 kişi beğenmedi
22.12.2013 00:05 AM
Yasin
Başkent Üniversitesi (Ankara) | İletişim Tasarımı
gezide fetoş dediğiniz Fethullah Gülen oldu, cemaat dediğiniz hizmet oldu, siyaset nelere kadir cehapelileri bile hizmetçi yaptı neyse belki oradan feyz alırsınız
Bu mesajı
2 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
22.12.2013 00:06 AM
 ince
22.12.2013 00:06 AM
Gökhan
Çukurova Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Ben bizi de onların içinde görüyorum?
Bu mesajı
9 kişi beğendi
8 kişi beğenmedi
22.12.2013 00:07 AM
Yasin demiş ki:
gezide fetoş dediğiniz Fethullah Gülen oldu, cemaat dediğiniz hizmet oldu, siyaset nelere kadir cehapelileri bile hizmetçi yaptı neyse belki oradan feyz alırsınız
geziyle fetullah ne alaka yasin? sen hala orda mısın
Bu mesajı
1 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
22.12.2013 00:08 AM
Hatice
Harran Üniversitesi | Gıda Mühendisliği
"Fetullah Gülen Hoca Efendi." diyeceksin.

Teyfik , Bölge Abisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor haydi hayırlısı  
Son Düzenleme: Hatice Ertuğrul @ 22.12.2013 00:14
22.12.2013 00:08 AM
körler sağırlar birbirini ağırlar 
Bu mesajı
1 kişi beğendi
22.12.2013 00:09 AM
Hasan
Kocaeli Üniversitesi | Türk Dili ve Edebiyatı
 Siyaset nelere kadir Allah'ım! 
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa