Anasayfa
Beni Hatırla
187
FORUMLAR > HOCAM.COM'DAN > Hocam.com moderatör eleştiri ve şikayet başlığı
İlk Sayfa « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » Son Sayfa
04.06.2009 18:03 PM
Mustafa
Ankara Üniversitesi | Bilgisayar Donanımı ve Teknolojisi

Çağri Bakırcı isimli kişinin ateist görüşlü olması bizi ilgilendirmez fakat islami dini başlıkları tekelinde bulundurup sürekli dine hakaret etmesi dalga geçmesi bence aşırı derece yanlış bir olay...

04.06.2009 18:06 PM
Pınar
Gazi Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Reklamcılık

iletişim koymussunuz fln ama hıc gerı donulmuyor.

ayrıca yagız kol durumu bıde mod acıklama yapmıs ahahah valla guldum 

04.06.2009 18:09 PM

BU SİTEDEN ÜYELİĞİMİN TAMAMEN SİLİNMESİNİ İSTEDİĞİM HALDE VE SİTE YÖNETİCİSİNE BİRKAÇTANE MSJ ATMIŞ OLDUĞUM HALDE BANA GERİ DÖNÜLMEDİ!!!! 

04.06.2009 18:10 PM

bir başlıkta ki tartışma yüzünden bir yıl banlandım, nedeni ise proveke etmek

engellenmem yanlıştı diyemem ama süresinin bir yıl olması elbetteki yanlıştır

ama hangi modun engellendğini bilmiyorum, iletişimden yönetime mesaj attım, konu ile ilgilenip süreyi beş güne indirdiler, ilgileri için ayrıca teşekkür ediyorum

fakat konu ile ilgili Hakan Doğan da aynı şekilde bir yıl banlandı

onunla da ilgilenilsin lütfen

ayrıca bir başlık altında ''en iyi Kürt ölü Kürttür'' gibi faşizan şeylerin yazılmasının ardından rapor ettim fakat yazana nedense hiç bir şey olmadı

konu ile ilgili Harun Yaşar'a mesaj attım, kendisi mesajlarının sildiğini söyledi, fakat yazan kişini her hangi bir engellenmesi olmadı

aynı şekilde Türk milliyetçiliğini hakaret seviyesini varmadan yapanlara da haksızlık yapılıyor.

tek tavsiyem modlara şu olacak

biraz Çağrı Bakırcı'yı örnek alabilirsiniz

04.06.2009 18:11 PM
Kaan Karaca  demiş ki:

21 mayısta "şu an ne dinliyorsunuz" başlığına üçer dakika arayla ne dinlediğimi yazdığım için bir hafta banlandım. kim banladı, neden banladı bilemiyorum... gereğinin yapılmasını arz ederim

vay bee

04.06.2009 18:15 PM
Mustafa Beşir  demiş ki:

Çağri Bakırcı isimli kişinin ateist görüşlü olması bizi ilgilendirmez fakat islami dini başlıkları tekelinde bulundurup sürekli dine hakaret etmesi dalga geçmesi bence aşırı derece yanlış bir olay...

buna ne yazık ki katılamıyorum, kendisi gerçekten objektif davranıyor, bunlar yorumlarından da algılanabiliyor zaten

hatta kendisi  o başlık adı altında dine hakaret edenlerin tereddütsüz cezasını veriyor

dine hakaret ettiği mesajları bulup yazabilrsen eğer daha iyi olur

04.06.2009 18:17 PM
Gürzap Demirel  demiş ki:

modlar iyidir iyi...üzmeyin onları..arada egolarını tatmin ediyolar olsun o kadarcık;)

şebeği mi var burada modların, ne demek EGOLARINI TATMİN EDİYORLAR OLSUN ?!?!?!!?!?!!!!!!!!!

kardeş umarım kinaye yapmışsındır, gönderme yapmışsındır da yanlışlıkla alınmışımdır; ama eğer modsan ve bunları söylüyorsan hakkaten...

omg, kızdım yahu

04.06.2009 18:17 PM
Mustafa Beşir  demiş ki:

Aynı düşünceye sahip olmasak da Çağrı Bakırcı'dan daha iyi moderatör göremedim ben hocam.com'da.

İlgilendiği konular o ise ve kişilerle inançlarından dolayı dalga geçmiyorsa ki  ben de okuyorum başlıkları genelde,yapılabilecek birşey olmamalı.

O düşüncesini kendine göre savunuyor o kadar,bence tabii.Ben de bazen bazı yazdıklarına,inanç konusunda,kızmıyor değilim.Ama bu durum bizim zaten temelde farklı görüşte olmamızdan kaynaklanıyor yani olayın doğası bu,tartışmanın,zıt görüşte olmanın yani.

Şimdi de umarım 'yağcı' gibi tuhaf adlandırılmalarda bulunulmaz bana karşı.Çünkü benim de düşüncelerim bunlar.

Son Düzenleme: Didem @ 04.06.2009 18:19
Bu mesajı
1 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
04.06.2009 18:19 PM
Mustafa
Ankara Üniversitesi | Bilgisayar Donanımı ve Teknolojisi

arkadasım benim en çok takıldığım başlıklardır din islam gibi konular ayetlerle dalga geçmek Hz.Muhammed ile alay etmek ne oluyor yani bu size göre hakaret değil ama bize göre hakarettir çünki biz islama inanıyoruz siz inanmıyorsunuz burda hakaret kavramını ona göre değerlendirelim.

04.06.2009 18:23 PM
Mustafa Beşir  demiş ki:

arkadasım benim en çok takıldığım başlıklardır din islam gibi konular ayetlerle dalga geçmek Hz.Muhammed ile alay etmek ne oluyor yani bu size göre hakaret değil ama bize göre hakarettir çünki biz islama inanıyoruz siz inanmıyorsunuz burda hakaret kavramını ona göre değerlendirelim.

siz diye bir şey yok, ben de müslümanım

eğer Çağrı, Hz. Muhammed ile dalga geçseydi ben de gereken tepkiyi verirdim.

ama sen kabul etmemeyi dalga geçmek olarak algılyorsan o ayrı tabi

Son Düzenleme: Habib Ali @ 04.06.2009 18:53
İlk Sayfa « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » Son Sayfa