Anasayfa
Beni Hatırla
187
FORUMLAR > HOCAM.COM'DAN > Hocam.com moderatör eleştiri ve şikayet başlığı
İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
04.06.2009 13:33 PM
Nihan Özmen  demiş ki:
Emre Ünsal  demiş ki:

Birde modların bayanlara mesaj atarak "ya msn ver ya da banlarım" olaylarına girmemesini rica edeceğim... buna isim vermek istemiyorum çünkü kendi işimi kendim görücem sadece bunda...

ancak, bunun bir kontrol mekanizması altına alınması lazım... Moderatörün aslıma, küfretme vs hakkı asla olamaz... aksine moderatörün örnek olması gerekir, ibret değil..!

emre sen bu olayı nasıl ögrendin :))

çok yakın kız arkadaşlarımdan... doğrudan gördüm mesajları...

Bu mesajı
1 kişi beğendi
04.06.2009 13:35 PM
Mehmet Can
İstanbul Aydın Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
Emre Ünsal  demiş ki:
Nihan Özmen  demiş ki:
Emre Ünsal  demiş ki:

Birde modların bayanlara mesaj atarak "ya msn ver ya da banlarım" olaylarına girmemesini rica edeceğim... buna isim vermek istemiyorum çünkü kendi işimi kendim görücem sadece bunda...

ancak, bunun bir kontrol mekanizması altına alınması lazım... Moderatörün aslıma, küfretme vs hakkı asla olamaz... aksine moderatörün örnek olması gerekir, ibret değil..!

emre sen bu olayı nasıl ögrendin :))

çok yakın kız arkadaşlarımdan... doğrudan gördüm mesajları...

o zaman bu kişileri buradan ya da özelden cumhura ilet.

04.06.2009 13:36 PM

bizde bilelim isimleri :)

Bu mesajı
1 kişi beğendi
04.06.2009 13:44 PM
Mehmet Can Altun  demiş ki:

o zaman bu kişileri buradan ya da özelden cumhura ilet.

benim yakın arkadaşıma bulaşanı zaten affetmiyorum ben... bu kişiyle ilgili yapacağımı yaptım ben zamanında... Bundan sonra böyle bir şeyin önlenmesi lazım...

04.06.2009 13:47 PM
Mert
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği
Mod arkların çoğunu tanırım .. Bişeylerini de görmedim..ama bitanesi var.adını unuttum..3.sınıf elektrik elektronik müh. Odtü'den.. Kendisi geçenlerde neden bana taktı hala çözemesem de..canı saolsun dicem..herkes hata yapar...sadece arada gözden kaçan şeyler oluyor.mod arkadaşların bazılarından biraz daha dikkat istiorum.finaller yüzünden çok şey gözden kaçmaya başladı...
Bu mesajı
1 kişi beğendi
04.06.2009 13:48 PM
Mert
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği
Emre naaptın abi :) senin intikam acı olmuştur bence..
Bu mesajı
2 kişi beğenmedi
04.06.2009 14:08 PM
Mert Genç  demiş ki:
Emre naaptın abi :) senin intikam acı olmuştur bence..

Allah kimseye öfkemi yaşatmasın...

Bu mesajı
8 kişi beğendi
04.06.2009 14:12 PM

Ses Ses 1-2  !!!  Sayın Site Sahipleri ve Moderatörleri, Siteniz güzel eyvallah'ta erkek kadın ayrımı yapıyorsunuz, Uyarıcı ve uzaklaştırıcı mesajlarınızda sebeb ve neden ilişkilerini de açıklarsanız seviniriz!  Online olduğum ve kimse ile konuşmadığım PC Başında bile olmadığım bir anda uyarı mesajı almama Bir anlam veremiyorum!!!  O Uyarıcı mesajlarınızda varsa şikayetin ne olduğunu'da belirtirseniz sevinirim! İnsanları kaybetmek Kolay' bir tuşa basarsın olay biter ama kazanmak zordur !!! 

Bu mesajı
3 kişi beğendi
04.06.2009 14:26 PM
Erdi
Ankara Üniversitesi | Eğitim Teknolojisi

Moderatörlerin kendi üniversitelerinden olanları kayırma durumları çok oluyor.

Ekseriyetle modlar Odtü agirlikli. Madem herkesin girip uye olabildigi bir ortama donustu, o zaman eski aliskanliklarin birakilip, daha demokratik ve daha adil bir moderator ekibi duzenlenmesini, moderatorlerin gerekli olgunluga erisip (yas degil) erismediklerinin kontrol edilmesini, kriz yonetimi konularinda tarafsiz kalmayi basarip basaramayacagi tespit edilmesini, ardindan gerekli alimlarin yapilmasini oneriyorum.

-"La benim bi kanka var sürekli online oluyo, onu da mod yapalım" türünden mod alımları olmasin.

Nacizane fikirlerimdir

Bu mesajı
20 kişi beğendi
04.06.2009 14:28 PM

Moderatör ve okullarına ait bir liste istiyoruz! Kimler kayrılmış görelim bakalım! Varmı bana katılan Hocam.com sakinleri ?

İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
hair transplant turkey