Anasayfa
Beni Hatırla
188
FORUMLAR > HOCAM.COM'DAN > Hocam.com moderatör eleştiri ve şikayet başlığı
Bu mesajı
4 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
17.09.2017 15:34 PM
Berk
Atılım Üniversitesi | Otomotiv Mühendisliği
Adaletin olmadıgı her alanda bu tür hareketlerin olması kacınılmaz bir sondur.  Site yöneticilerinin düsüncesine göre, koymus oldukları kuralların tam anlamı ile uygulandıgı takdir de gün icerisinde siteye girecek olan kullanıcı sayısında düsme olmasından korkmaları olsa gerek. 

Troll yapmak ile gevseklik kavramları arasında anlam karmasası yasayan insanların burada bulunmaları, en basta site yöneticilerinin islerine yaramakta. Bu yüzden sikayette bulundugunuz olayların sona ermesi de oldukca güc olacaktır. 
17.09.2017 15:36 PM
Baldan demiş ki:
Kız haklı
Aslinda degilim, hakli oldugu icin gitmek zorunda kalan birinden bahsettim burda bir yanlis var iste, anladin?
17.09.2017 15:40 PM
Baldan
Ankara Üniversitesi | Şarap Üretim Teknolojisi
Dilek demiş ki:
Aslinda degilim, hakli oldugu icin gitmek zorunda kalan birinden bahsettim burda bir yanlis var iste, anladin?
Anladım ondan ben hak verdim sen karışma
17.09.2017 16:48 PM
Taner
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
Dilek demiş ki:
Mentis muhattap yok, sikayet edebilecegin bir mecra yok ise ya bu deveyi guducen ya bu diyardan gidiceksin sanirim.
Elstrilerinde haklisin, sen gibi bi kac kisi de soylemlerinde hakli. Forum kurallarini moddan daha iyi bilen uyeler bile var ama kimse elini tasin altina koyup mod olmuyor. Daha iyisini yapabilecegine inanan insan sadece elestriyor. ha yapmak zorunda mi tabi ki hayir ama mod alimi yapilirken bi kriterleri oldugunu sanmıyorum, modlarin takibini de yapmadiklari icin modu degil direkt olarak yonetimi suclu goruyorum.
Zamanında maaş sigorta prim verin siteyi zen bahçesi gibi yapayım dedim . Vermediler maaş, beleş etin yahnisi işte
17.09.2017 19:43 PM
2 gün önce bir başlık açtım ve 'sevişmek' kelimesi geçti diye 2 gün ban aldım.
bu keyfiyet nedir ya ben birşey anlamıyorum artık.
Bu mesajı
9 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
18.09.2017 15:47 PM
2010 yılından beri ilk kez ban aldım. bir düşünceyi, partiyi ve ideolojiyi temsil eden insanlara "mal" diye hakaret eden kişiye "mal olan sensin" dediğim için ben ban aldım. başka bir forumda bana ve birkaç kişiye ana-avrat küfür eden adamın ise sadece mesajları silinmişti. demekki akp'li olmak burada da işe yarıyor artık.