Anasayfa
Beni Hatırla
188
FORUMLAR > HOCAM.COM'DAN > Hocam.com moderatör eleştiri ve şikayet başlığı
Bu mesajı
2 kişi beğenmedi
22.11.2017 19:15 PM
Üyeliğimin silinmesini istiyorum.
22.11.2017 19:44 PM
Hüseyin
Süleyman Demirel Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Kimseye sovmedim bisi demedim ama 1 ay ban yedim. Yapacaginiz isin Acik Mert Korkusuz
Bu mesajı
1 kişi beğenmedi
23.11.2017 23:42 PM
Insan cumhur beyi özlüyor..
Bu mesajı
1 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
24.11.2017 00:01 AM
Abdulkadir
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi | Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
2038? Moda sovmus
Bu mesajı
3 kişi beğenmedi
27.11.2017 03:20 AM
Gonca
Karadeniz Teknik Üniversitesi | Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
polyannalardan mod yapmayın
Bu mesajı
3 kişi beğenmedi
29.11.2017 00:59 AM
Cem
Kardeşim niye herşeyi siliyorsunuz kaldırın lan o zaman ren geyiği forumunu geyik yapamayacaksam sileceksen ne ise yarayacak
Bu mesajı
4 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
29.11.2017 10:33 AM
Ayşegül
Beykent Üniversitesi | İşletme Yönetimi
Bildiğim kadarıyla Mod ararken sunduğunuz en bariz özellik "gece de online olabilmesi" iken şu ve şunun gibi (aşağıdadır) başlıkların raporlanmış olmasına rağmen halen silinmemesi bu kurala uymayan modların alındığını gösterir. Madem öyle neye göre yeni mod seçiyorsunuz Sevgili Yönetim? Ve bu ne için burada olduğu belli adamı neden halen forumda tutmakta ısrar ediyorsunuz. Zaten açtığı başlıkları takip etseniz nasıl biri olduğu ve ne kovaladığı açık biri. 

Bu forumların takip edilmemesi konusu sadece uzun zamandır söylemek istediğim bir şeydi, daha önce başkaları da farklı konular üzerinden belirtmişti, ben de denk gelince bu örnek üzerinden dile getirmek istedim. 

Lütfen. Geyiğin dozunu kaçırmamaları için, biraz daha özenli olunuz. 

http://www.hocam.com/forum/547124/1/hesabi_dusunen_hatun/
Bu mesajı
1 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
29.11.2017 15:28 PM
Ayşegül
Beykent Üniversitesi | İşletme Yönetimi
Ayşegül demiş ki:
Bildiğim kadarıyla Mod ararken sunduğunuz en bariz özellik "gece de online olabilmesi" iken şu ve şunun gibi (aşağıdadır) başlıkların raporlanmış olmasına rağmen halen silinmemesi bu kurala uymayan modların alındığını gösterir. Madem öyle neye göre yeni mod seçiyorsunuz Sevgili Yönetim? Ve bu ne için burada olduğu belli adamı neden halen forumda tutmakta ısrar ediyorsunuz. Zaten açtığı başlıkları takip etseniz nasıl biri olduğu ve ne kovaladığı açık biri. 

Bu forumların takip edilmemesi konusu sadece uzun zamandır söylemek istediğim bir şeydi, daha önce başkaları da farklı konular üzerinden belirtmişti, ben de denk gelince bu örnek üzerinden dile getirmek istedim. 

Lütfen. Geyiğin dozunu kaçırmamaları için, biraz daha özenli olunuz. 

http://www.hocam.com/forum/547124/1/hesabi_dusunen_hatun/
İlk mesaj silinmiş(!) ama başlık hala açık, gereksiz başlık açmaya da devam ediyor arkadaşımız. Saatlerdir foruma uğrayan yok anlaşılan. 
Bu mesajı
2 kişi beğenmedi
29.11.2017 15:36 PM
Dinçer
Sakarya Üniversitesi | Yönetim Bilişim Sistemleri
Ayşegül demiş ki:
İlk mesaj silinmiş(!) ama başlık hala açık, gereksiz başlık açmaya da devam ediyor arkadaşımız. Saatlerdir foruma uğrayan yok anlaşılan. 
Oyunu bana ver. 
Bu mesajı
3 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
30.11.2017 09:05 AM
Eda
Hacettepe Üniversitesi | İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
Milyon tane fake hesabını,tehdit-hakaret mesajlarını kanıtlarıyla birlikte iletişime sunduğum adamın banını 2 ay sonra açarsanız olacağı bu! 2 gündür sitenin anasını ağlattı

Ver 2 gün daha ban geç. Ben hariç kim bilir daha kaç kişiden aynı şahıs hk şikayet aldınız ne bekliyosunuz anlamadım ki
Son Düzenleme: Eda Süzen @ 30.11.2017 09:07