Anasayfa
Beni Hatırla
187
FORUMLAR > HOCAM.COM'DAN > Hocam.com moderatör eleştiri ve şikayet başlığı
İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
Bu mesajı
31 kişi beğendi
04.06.2009 13:04 PM
Mehmet Can
İstanbul Aydın Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği

Bu başlığın ömrü çok önemli... bir de buna banlanan kişi ulaşıp derdini anlatabilmeli eğerhaklıysa banı kaldırılıp mod. banlanmalı...

Bunu yapabildiğimiz an gerçekten hocam.com da adalet sağlanabilmeli...

cumhur bu olaya bir parmak at 

Bu mesajı
5 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
04.06.2009 13:06 PM
Cumhur

Şikayetlerinizi bu başlık altından bildirdiğiniz takdirde gereken takip ve değerlendirme yapılacaktır.

Bu mesajı
17 kişi beğendi

Yaklaşık 1 ay önce engellendim. Fakat engellemenin üzerinden neredeyse 1 ay geçmesine rağmen, hiç bir moddan geçerli bir sebep alamadım. Engellemelerin açıklamasıyla birlikte yapılmasını diliyorum. Hangi mod engellemiştir beni bilmiyorum.

Bu mesajı
18 kişi beğendi
4 kişi beğenmedi
Nihan
Başkent Üniversitesi (Ankara) | Bilgisayar Mühendisliği

genel olarak sölüyorum insanların kutsal değerlerine hakaret ve saygısızlık içeren bazı başlık ve yorumlar görmezden gelinior. daha dikkatli davranılması rica olunur :)

Bu mesajı
2 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
04.06.2009 13:07 PM
Nihan Özmen  demiş ki:

genel olarak sölüyorum insanların kutsal değerlerine hakaret ve saygısızlık içeren bazı başlık ve yorumlar görmezden gelinior. daha dikkatli davranılması rica olunur :)

Bu mesajı
7 kişi beğendi
04.06.2009 13:08 PM

Biri yok yere hesabımı engelledi mesela..

Bu mesajı
10 kişi beğenmedi
04.06.2009 13:08 PM
Emre Ünsal  demiş ki:
Nihan Özmen  demiş ki:

Herkes özgürdür. Küfür etmediği sürece kişi dilediğini söyleyebiliyorum bence.

Bu mesajı
10 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
04.06.2009 13:09 PM
Mehmet Can
Nihan Özmen  demiş ki:

İnanmayanlara biz saygı gösteriyorsak onlar da bizim inançlarımızla alay edecek bizi tahrik edecek başlıklar açamamalılar. Mod.ler buna engel olmalı bir yere kadar.

04.06.2009 13:09 PM

benide engelliyor sebebi ne bilinmiyor kim engelledi hic bilmiyorum ama duzenin toptan degistirilmeli.

Bu mesajı
5 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
04.06.2009 13:11 PM
Emre Ünsal  demiş ki:
Nihan Özmen  demiş ki:

Herkes özgürdür. Küfür etmediği sürece kişi dilediğini söyleyebiliyorum bence.

Küfür olmadığı halde küfür etkisi olan kelimeler de var mesela bir kişiye "ezik" demek gibi.

İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
hair transplant turkey