Anasayfa
Beni Hatırla
-1
FORUMLAR > KONU DIŞI > Kim Milyoner Olmak İster Mülakat
Bu mesajı
1 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
15.04.2013 13:57 PM
Berat
Ankara Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği

Merhaba canını yediklerim, uzun zaman oldu görüşmeyeli.

Şimdi ben bu yarışmaya başvurmuşum bi ara, geçenlerde de aradılar mülakata çağırdılar. Daha önce giden oldu mu? Ben de gideyim mi değer mi kalkıp ankaradan istanbula gitmeye?

Öptüm.

Son Düzenleme: Berat Aldemir @ 15.04.2013 13:58
Bu mesajı
1 kişi beğendi
15.04.2013 14:05 PM
Tunç
İstanbul Üniversitesi | Jeofizik Mühendisliği

bi git bakalım ne soruyolar biz de senden öğreniriz, beğenirsem başvurucam ben de

15.04.2013 14:06 PM

Ne zaman başvurmuştun?

bence git. sonra bizi de bilgilendir. eminim senden feyz alıp gidenler olur izleriz 

Melis
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü | Moleküler Biyoloji ve Genetik

Benim bi arkadaşım gitmişti. Nerde okuyosun, napıyosun demişler göndermişler. 

15.04.2013 14:07 PM
Kemal
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | İnşaat Mühendisliği

Olur da mülakatı geçip ilk soruda elenirsen Hocam'a girme bir daha. 

15.04.2013 14:09 PM
Filiz
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi | Türkçe Öğretmenliği

Kabin gibi bir yerde sigara dumanı altında kişisel bilgileri sorguluyorlar. Evli misiniz? Hangi okuldan mezunsunuz? Yarışmaya neden katıldınız? Yarışmacı olursanız hedefiniz ne kadar? Neden bu kadar? Kazandığınız parayı ne için kullanacaksınız? Hayatınızdan ilginç bir kesit sunabilir misiniz? V.s. diye devam ediyor. Ve ilginç hayatlar ilgilerini çekiyor yarışmacı olarak onlar seçiliyor. 

15.04.2013 14:09 PM
Berat demiş ki:

Merhaba canını yediklerim, uzun zaman oldu görüşmeyeli.

Şimdi ben bu yarışmaya başvurmuşum bi ara, geçenlerde de aradılar mülakata çağırdılar. Daha önce giden oldu mu? Ben de gideyim mi değer mi kalkıp ankaradan istanbula gitmeye?

Öptüm.

git gittt sonrasında sana biz sorarız

15.04.2013 14:12 PM
Berat
Filiz demiş ki:

Kabin gibi bir yerde sigara dumanı altında kişisel bilgileri sorguluyorlar. Evli misiniz? Hangi okuldan mezunsunuz? Yarışmaya neden katıldınız? Yarışmacı olursanız hedefiniz ne kadar? Neden bu kadar? Kazandığınız parayı ne için kullanacaksınız? Hayatınızdan ilginç bir kesit sunabilir misiniz? V.s. diye devam ediyor. Ve ilginç hayatlar ilgilerini çekiyor yarışmacı olarak onlar seçiliyor. 

İyi de bu dediklerinin hepsini başvuru formunda sormuşlardı aynı şeyleri sormak için mi çağırıyorlar?

15.04.2013 14:13 PM
Berat
Çağlar demiş ki:

Ne zaman başvurmuştun?

2 ay falan oluyor sanırım