Anasayfa
Beni Hatırla
4
FORUMLAR > FUTBOL > Galatasaray'a laf atan sözde milliyetçiler.
İlk Sayfa « 3 4 5 6 7 8 9 » Son Sayfa
29.12.2012 02:14 AM
Deniz demiş ki:

nasıl da düşünceli 

her zaman

29.12.2012 02:16 AM
Orbay demiş ki:

her zaman

bu başlıkta konu neydi ya ben gidiyorum :)))

29.12.2012 02:17 AM
Deniz demiş ki:

bu başlıkta konu neydi ya ben gidiyorum :)))

gereksiz bende geliyorum

29.12.2012 02:18 AM
Volkan Suat
Ankara Üniversitesi | Spor Yöneticiliği

Buyur bilader bu da başka bi maçtan. En soldaki adama iyi bak alttaki yazıya iyi bak.

bence sen o beşiktaşlının altındaki bayrağa bak , birde benim koyduğum resimde galatasaraylıların israil bayrağını tutmalarındaki mutluluğa bak ... her şey ortada 

29.12.2012 02:22 AM
Orbay demiş ki:

gereksiz bende geliyorum

tamam gel peşimden

29.12.2012 02:26 AM
Muhammed Nizamettin
Kara Harp Okulu | Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Volkan Suat demiş ki:

bence sen o beşiktaşlının altındaki bayrağa bak , birde benim koyduğum resimde galatasaraylıların israil bayrağını tutmalarındaki mutluluğa bak ... her şey ortada 

he yani senin koyduğun resimdeki maçta hiç Türk bayrağı yoktu :) Öncelikle o bayraklar hazırlık maçında açıldı ve bunu İsrail'deki Türkiyeliler Birliği tarafından açıldı ve Gs, fb ve BJK formalı insanlar var hepsi de o derneğe üye insanlar yani zaten İsrailli olmuş kişiler. Ama siz bunları göremezsiniz anlayamazsınız. at gözlüğüyle bakmayı bile beceremiyorsunuz. Bak sana asıl fotoğrafı tekrar paylaşıyorum bakıp bakıp mutlu olursun. Paok yenilgisi sonrasında Fb lilerin açtığı armamı bayrakmı artık nasıl kabul ediyorsanız.

29.12.2012 02:32 AM
Volkan Suat

he yani senin koyduğun resimdeki maçta hiç Türk bayrağı yoktu :) Öncelikle o bayraklar hazırlık maçında açıldı ve bunu İsrail'deki Türkiyeliler Birliği tarafından açıldı ve Gs, fb ve BJK formalı insanlar var hepsi de o derneğe üye insanlar yani zaten İsrailli olmuş kişiler. Ama siz bunları göremezsiniz anlayamazsınız. at gözlüğüyle bakmayı bile beceremiyorsunuz. Bak sana asıl fotoğrafı tekrar paylaşıyorum bakıp bakıp mutlu olursun. Paok yenilgisi sonrasında Fb lilerin açtığı armamı bayrakmı artık nasıl kabul ediyorsanız.

Beşiktaş Spor Kulübünün gerçek arması budur TÜRK BAYRAĞI vardır orda ...

ayrıyeten galatasaray taraftarı olarak fenerbahçe taraftarının yapmış olduğu bir şeyi buraya koyacak kadar eziliyorsan buda senın ayıbın ne diyim sana ... 

29.12.2012 02:35 AM
Muhammed Nizamettin
Volkan Suat demiş ki:

Beşiktaş Spor Kulübünün gerçek arması budur TÜRK BAYRAĞI vardır orda ...

ayrıyeten galatasaray taraftarı olarak fenerbahçe taraftarının yapmış olduğu bir şeyi buraya koyacak kadar eziliyorsan buda senın ayıbın ne diyim sana ... 

niye eziliyim aksine seviniyorum iyiki biz böyle bişey yapmadık diye.

Bak bu da sizin kardeş takımınız.

Son Düzenleme: Muhammed Nizamettin Aydın @ 29.12.2012 02:37
29.12.2012 02:47 AM
Volkan Suat

niye eziliyim aksine seviniyorum iyiki biz böyle bişey yapmadık diye.

Bak bu da sizin kardeş takımınız.

beşiktaş - paok hadi gene ortak noktalar var iki takımında renkleri siyah- beyaz , simgeleri aynı 2 takımında kartal ve   2'SİDE  SPOR KULÜBÜ ...

siz galatasaraylıların MÜSLÜMAN DÜŞMANI israil ülkesiyle ne gibi ortak noktalarınız varda o bayrağı açmaktan mutluluk duyuyorsunuz ?

Son Düzenleme: Volkan Suat Baylar @ 29.12.2012 02:47
29.12.2012 02:50 AM
Muhammed Nizamettin
Volkan Suat demiş ki:

beşiktaş - paok hadi gene ortak noktalar var iki takımında renkleri siyah- beyaz , simgeleri aynı 2 takımında kartal ve   2'SİDE  SPOR KULÜBÜ ...

siz galatasaraylıların MÜSLÜMAN DÜŞMANI israil ülkesiyle ne gibi ortak noktalarınız varda o bayrağı açmaktan mutluluk duyuyorsunuz ?

Cidden sende yazılanları anlamada sıkıntı var. O bayrağı açanların kim olduğunu söyledim sana yukarı bak tekrar oku. Al bu da Arena'da açılan pankart. Hadi sus artık valla sana laf anlatmaktan yoruldum ısrar ediyosun anlamamakta. 

Bak bu da sizin taraftarlarınızın İnönü de açtıkları.

Son Düzenleme: Muhammed Nizamettin Aydın @ 29.12.2012 02:55
İlk Sayfa « 3 4 5 6 7 8 9 » Son Sayfa