Anasayfa
Beni Hatırla
-14
FORUMLAR > ÇÖPLÜK > Annesini yatakta kardeşiyle bastı!
İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 » Son Sayfa
26.04.2009 13:22 PM
Ayşe Şahin demiş ki:

aradan yıllar geçmiş ve bu yıllar boyunca anne çocuk ilişkisi zaten yaşanmamış. bu durumda bu iki insanın sevişmesinin suç olmasıdır asıl g.tümle güldüğüm.

ki tersi durumda da olayın suç sayılmasına aynı şekilde gülerim. insanlar kimseyi zorlamadan ve kimseye zarar vermeden istedikleri insanla sevişebilmeli. zorlama olmasa dahi ensest suçtur demek masturbasyon yapmak için sağ eli kullanmak suçtur demekle aynı şeydir.

mualif olma sevdasındaki bu yorumlar çok eğlenceli oluyolar. keşke tekrar dönebilsem bende ergenlik çağıma, bende asi olurdum belki. and nothing else matters

26.04.2009 13:45 PM

iğrenç be..

26.04.2009 13:49 PM
Orçun
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik

normal sonuçta hayvan bunlar ve hayvanlarda ensest ilişki sık görülen bir şey

26.04.2009 14:53 PM
Ayşe Şahin demiş ki:

aradan yıllar geçmiş ve bu yıllar boyunca anne çocuk ilişkisi zaten yaşanmamış. bu durumda bu iki insanın sevişmesinin suç olmasıdır asıl g.tümle güldüğüm.

ki tersi durumda da olayın suç sayılmasına aynı şekilde gülerim. insanlar kimseyi zorlamadan ve kimseye zarar vermeden istedikleri insanla sevişebilmeli. zorlama olmasa dahi ensest suçtur demek masturbasyon yapmak için sağ eli kullanmak suçtur demekle aynı şeydir.

Götünle güldüğün yere kadar olayda haklılık payı var ama sonrasında saçmalamışsın ne yani istedin diye babanla cinsel ilişkiye mi girceksin? :S

26.04.2009 14:56 PM
Orçun
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik
Ayşe Şahin demiş ki:

yanlız şöyle bide sorun var tamam ensest ilişki yasalar tarafıdan yasaklanması saçma ama bu ilişki sonucunda olacak çocuklardaki  bozukluklar nasıl ortadan kaldırılacak yasak olmasın ama ensest ilişkiden çocuk sahibide olunmasın o zaman

26.04.2009 14:58 PM
Fatih
Ankara Üniversitesi | Astronomi ve Uzay Bilimleri

sabah sabah kusacam ama yaa :S 

26.04.2009 15:01 PM
Onur Yiğit
Atılım Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği

gerizekalılar :S

26.04.2009 15:06 PM

çok ayıp

26.04.2009 15:30 PM
Ayşe
Anadolu Üniversitesi | Sinema ve Televizyon
Anil Karacay demiş ki:
Ayşe Şahin demiş ki:

mualif olma sevdasındaki bu yorumlar çok eğlenceli oluyolar. keşke tekrar dönebilsem bende ergenlik çağıma, bende asi olurdum belki. and nothing else matters

her şeyi bilen ve herkesin yorumuna açıklık getiren abiler ise her zaman olduğu gibi hatalarımı anlamama sebep oldu. muhakkak ki bu abiler artık ergenliği aştıkları için üyesi bulundukları her topluluğun yazılı ve yazısız tüm kurallarını hiç düşünmeden kabul ediyorlar. ne hoş. ve fakat ben onların kabul edişleri hakkında yorum yapmanın gereksizliğinin farkındayken bu abiler bir çok insanın görüşleri hakkındaki negatif eleştirileri ile her şeyi nasıl da aştıklarını anlatır olmuşlar.

''aralarında akrabalık bağı bulunan insanların sevişmesi yasaktır'' demiş biri ben de demişim ki ''ortada bir zorlama yokken bu yasak niye?'' abim demişki bana ''ne kadar da asisin''

bu konuda bir yorum yapıyorsam bu demektir ki ben bu konuda tartışmak istiyorum. eğer biri yaptığım yorumu beğenmedi ise, bir tarafı ile güldü ise, asi olma heveslisi olduğumu düşünüyor ise, hatta ve hatta salak olduğumu düşünüyor ise özel mesajlarla bunu bana iletebilir. ki bu durumda da tavrım ''sensin lan salak'' olmayacaktır.

benim ergenliğimden yeterince bahsettiysek bu ilişkiyi kesinlikle reddeden ergen yahut olgun insanlar ''olur mu lan öyle şey anamız bacımız....'' dışında bir yorum yapacaksa eğer, okumayı, anlamaya çalışmayı çok isterim.

26.04.2009 15:36 PM
Ayşe
Anadolu Üniversitesi | Sinema ve Televizyon
Orcun Özdemir demiş ki:
Ayşe Şahin demiş ki:

yanlız şöyle bide sorun var tamam ensest ilişki yasalar tarafıdan yasaklanması saçma ama bu ilişki sonucunda olacak çocuklardaki  bozukluklar nasıl ortadan kaldırılacak yasak olmasın ama ensest ilişkiden çocuk sahibide olunmasın o zaman

tabii ki olunmasın ama zaten arada bu kadar yakın bir bağ varken ve olay iki tarafında isteği ile gerçekleşiyorsa çocuk yapma riski göze alınmaz sanıyorum çoğunlukla. eğer alınmışsa rezillik olan durum budur. ve malesef ki insanların vicdanına kalmıştır.

İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 » Son Sayfa