Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > KONU DIŞI > Eski sevgiliden en iyi intikam alma yöntemleri nelerdir?
İlk Sayfa « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » Son Sayfa
31.03.2009 06:46 AM
Özlem
Yakın Doğu Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
Deniz Gultek demiş ki:
Özlem Lal demiş ki:
Deniz Gultek demiş ki:
Zeynep Bağcık demiş ki:
Özlem Lal demiş ki:

Neyse millet ben bir kaç gün  yokum iyi bakın kendinize Zeynepcim sende yazdıklarımı uygulamaya geç :)

Tm kşuum :) görüşürükk :)

iyice msn e döndü burasıda :)

Beğenemedin mi

yok beğenemedim

Muhattap olma benle,sinir oluyorum sana

31.03.2009 06:49 AM
Deniz Gultek demiş ki:
Özlem Lal demiş ki:
Deniz Gultek demiş ki:
Özlem Lal demiş ki:
Deniz Gultek demiş ki:
Zeynep Bağcık demiş ki:
Özlem Lal demiş ki:

Neyse millet ben bir kaç gün  yokum iyi bakın kendinize Zeynepcim sende yazdıklarımı uygulamaya geç :)

Tm kşuum :) görüşürükk :)

iyice msn e döndü burasıda :)

Beğenemedin mi

yok beğenemedim

Muhattap olma benle,sinir oluyorum sana

:D ben aşığım sana

Aaaaaaaaaaaaaa ciddimisin ?

31.03.2009 06:49 AM
Özlem
Yakın Doğu Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
Deniz Gultek demiş ki:

Komik bile olamıyorsun,ama ben nerde nasıl terbiyesizleştiğini unutmuyorum,şimdi son kez söylüyorum benle muhattap olma.

31.03.2009 06:50 AM
Özlem Lal demiş ki:
Deniz Gultek demiş ki:

Komik bile olamıyorsun,ama ben nerde nasıl terbiyesizleştiğini unutmuyorum,şimdi son kez söylüyorum benle muhattap olma.

Seni rahatsız mı edio buu şştt gelmiyim bak

31.03.2009 06:52 AM
Deniz Gultek demiş ki:
Özlem Lal demiş ki:
Deniz Gultek demiş ki:

şu güne kadar hiç terbiyesizleşmedim hocamda, bahsettiğin olayın ne olduğunu anladığımı düşünüyorum, o konuda haksız değilim ve terbiyesizlik olarak adlandırılabilecek hiç bir kelime kullanmadım.

Güçler savaşıı )

31.03.2009 06:54 AM
Ömer
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Maden Mühendisliği
Zeynep Bağcık demiş ki:
Ömer Özkaya demiş ki:

eski sevgiliden intikam alma gereği duyuluyorsa olmadık bir zamanda terkedilme durumu söz konusudur. yada aldatılma. ama eğer öyle bir durum dahi olsa ayrılırken canını acıtabilirsin.. kesmezse üstelik akrep damarın varsa çeşitli intikamlar alınabilir.. ama koy ver gitsin tabisi en uygunu.. :)

Güzel konuşmuşsun da ne aldatılmak nede terkedilmek söz konu diyelim =) Severek ayrılmak diye bi saçmalık vardır duydun mu hiç :)

severek ayrılık varsa sebepler vardır ve bu da inkikam gerektirmeyen mevzudur.. senden uzaktan mutlu olmasından haz duymak.. bilmemmi sen ne diosun :D bence bu intikam gerektirmez. sebepler vardır.

31.03.2009 06:55 AM
Ugur
Marmara Üniversitesi | Eczacılık

karşılıklı sert açıklamalar gelmiş :) ailecek severek izliyoruz :)

31.03.2009 06:55 AM
Ömer Özkaya demiş ki:
Zeynep Bağcık demiş ki:
Ömer Özkaya demiş ki:

eski sevgiliden intikam alma gereği duyuluyorsa olmadık bir zamanda terkedilme durumu söz konusudur. yada aldatılma. ama eğer öyle bir durum dahi olsa ayrılırken canını acıtabilirsin.. kesmezse üstelik akrep damarın varsa çeşitli intikamlar alınabilir.. ama koy ver gitsin tabisi en uygunu.. :)

Güzel konuşmuşsun da ne aldatılmak nede terkedilmek söz konu diyelim =) Severek ayrılmak diye bi saçmalık vardır duydun mu hiç :)

severek ayrılık varsa sebepler vardır ve bu da inkikam gerektirmeyen mevzudur.. senden uzaktan mutlu olmasından haz duymak.. bilmemmi sen ne diosun :D bence bu intikam gerektirmez. sebepler vardır.

Hımmm mantık çercesiyle ele aıorsun mutluluk basksa bi boyutta =)

31.03.2009 06:57 AM
Ugur Kafes demiş ki:

karşılıklı sert açıklamalar gelmiş :) ailecek severek izliyoruz :)

=)

31.03.2009 06:59 AM
Fatih
Ankara Üniversitesi | Astronomi ve Uzay Bilimleri

bu ne yaa herkesın ruhunda bi canilik mi var ne intikam alması :S

İlk Sayfa « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » Son Sayfa