Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > KONU DIŞI > Eski sevgiliden en iyi intikam alma yöntemleri nelerdir?
İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
31.03.2009 06:37 AM
Erkut
Yakın Doğu Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
Zeynep Bağcık demiş ki:
Ömer Özkaya demiş ki:

eski sevgiliden intikam alma gereği duyuluyorsa olmadık bir zamanda terkedilme durumu söz konusudur. yada aldatılma. ama eğer öyle bir durum dahi olsa ayrılırken canını acıtabilirsin.. kesmezse üstelik akrep damarın varsa çeşitli intikamlar alınabilir.. ama koy ver gitsin tabisi en uygunu.. :)

Güzel konuşmuşsun da ne aldatılmak nede terkedilmek söz konu diyelim =) Severek ayrılmak diye bi saçmalık vardır duydun mu hiç :)

şarkısıda mı vardı sanki =)

31.03.2009 06:38 AM
Özlem
Yakın Doğu Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
Zeynep Bağcık demiş ki:
Deniz Gultek demiş ki:

bence kızlar için en ideal intikam gidip en yakın arkaşıyla birlikte olmak, bizzat başıma geldi, çok kötü bir durum

Çok iyi fikir hay aklınla bin yaşa diycem bu tamamen bi terbiyesizlk kendi kişiliğme saygım var bu gerçkten iyi bir intikam olur du ama :) yapmam :)

Yapmasın kimse zaten bunu bu çok aşağılık bir durum

31.03.2009 06:38 AM
Ugur Kafes demiş ki:

beni 2  kişiyle aldattıgını öğrendiğim ve dogal olarak ayrıldıgım bir kızın ismiyle chat sitelerine girip verebildiğim kadar fazla abazan şahsiyete tel numarasını vermiştim.fazla zekice değil belki ama yeterince rahatsız etmiştir sanırım onu. 

Aldattı demek işte orasıı iğrenç tabi sadece erkeklere yönlk intikam alma dan bahsetmiyorum.. Ne biçim insanlar var ya sen niye bu kadar basit bi insanla görüştün ki ??

31.03.2009 06:39 AM
Özlem Lal demiş ki:
Zeynep Bağcık demiş ki:
Deniz Gultek demiş ki:

bence kızlar için en ideal intikam gidip en yakın arkaşıyla birlikte olmak, bizzat başıma geldi, çok kötü bir durum

Çok iyi fikir hay aklınla bin yaşa diycem bu tamamen bi terbiyesizlk kendi kişiliğme saygım var bu gerçkten iyi bir intikam olur du ama :) yapmam :)

Yapmasın kimse zaten bunu bu çok aşağılık bir durum

Evet kesinlikle kan çıkar ya :)

Özlem
Yakın Doğu Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler

Neyse millet ben bir kaç gün  yokum iyi bakın kendinize Zeynepcim sende yazdıklarımı uygulamaya geç :)

Zeynep Bağcık demiş ki:
Deniz Gultek demiş ki:

iyi fikir de bana ait değil :) ki bu intikamı yaşayan biri olarak söylüyorum en az 1 yıl kafayı toplayamıyosun

Erkut Mermer demiş ki:
Zeynep Bağcık demiş ki:
Ömer Özkaya demiş ki:

eski sevgiliden intikam alma gereği duyuluyorsa olmadık bir zamanda terkedilme durumu söz konusudur. yada aldatılma. ama eğer öyle bir durum dahi olsa ayrılırken canını acıtabilirsin.. kesmezse üstelik akrep damarın varsa çeşitli intikamlar alınabilir.. ama koy ver gitsin tabisi en uygunu.. :)

Güzel konuşmuşsun da ne aldatılmak nede terkedilmek söz konu diyelim =) Severek ayrılmak diye bi saçmalık vardır duydun mu hiç :)

şarkısıda mı vardı sanki =)

31.03.2009 06:40 AM
Özlem Lal demiş ki:

Neyse millet ben bir kaç gün  yokum iyi bakın kendinize Zeynepcim sende yazdıklarımı uygulamaya geç :)

Tm kşuum :) görüşürükk :)

Zeynep Bağcık demiş ki:
Özlem Lal demiş ki:

Tm kşuum :) görüşürükk :)

iyice msn e döndü burasıda :)

Erkut
Yakın Doğu Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
Özlem Lal demiş ki:

en kısa sürede forumda görmek dilekleri ile güle güle

İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa