Anasayfa
Beni Hatırla
9
08.08.2012 17:41 PM
Rıza
Afyon Kocatepe Üniversitesi | Makine Resim ve Konstrüksiyonu Öğretmenliği

ilginç

08.08.2012 17:50 PM

Psikolojik araştırmalara göre, birini sürekli düşünüyorsanız ve bunu engelleyemiyorsanız, sebebi düşündüğünüz kişinin de sizi düşünmesidir.

herkes en çok buna takılmış  bu kadar aşk acısı çekip umutsuzsanız suç benim mi 

08.08.2012 17:52 PM
Ercan
Dokuz Eylül Üniversitesi | Tekstil Mühendisliği
Davut demiş ki:

Psikolojik araştırmalara göre, birini sürekli düşünüyorsanız ve bunu engelleyemiyorsanız, sebebi düşündüğünüz kişinin de sizi düşünmesidir.

herkes en çok buna takılmış  bu kadar aşk acısı çekip umutsuzsanız suç benim mi 

yok o da bizi mi düsünüyor aynı anda neden ki? nasıl vb.seklinde dusunmustuk biz hocam.. 

08.08.2012 17:55 PM
Ercan demiş ki:

yok o da bizi mi düsünüyor aynı anda neden ki? nasıl vb.seklinde dusunmustuk biz hocam.. 

bunu 3 şekilde düşün

1) sevgilini sürekli düşünürsün ve doğal olarak o da seni düşünür. normal

2) eski sevgilini düşünürsün "ah keşke burada olsa falan filan" o da düşünür hata mı ettim acaba yoksa iyi oldu o oduna diye bu da normal bence 

3) diğer durumlar bunu sorma 

08.08.2012 17:57 PM
Davut demiş ki:

bunu 3 şekilde düşün

2) eski sevgilini düşünürsün "ah keşke burada olsa falan filan" o da düşünür hata mı ettim acaba yoksa iyi oldu o oduna diye bu da normal bence 

bence secret olayı sen onu düşündükçe evrene verdiğin mesajın etkileşimi ona da düşündürüyor 

08.08.2012 18:03 PM

hımmm...

08.08.2012 18:08 PM
Rıza
Davut demiş ki:

bunu 3 şekilde düşün

kanka cidden düşünüyor mudur  

Bu mesajı
1 kişi beğendi
08.08.2012 18:21 PM
Penbe demiş ki:

bence secret olayı sen onu düşündükçe evrene verdiğin mesajın etkileşimi ona da düşündürüyor 

işte bunun tam tükçesini kurup yazamadım ben ama kim nasıl inanmak istersek artık 

08.08.2012 18:22 PM
Rıza demiş ki:

kanka cidden düşünüyor mudur  

sen git onun yaşadığı yerde 1hafta çadır kur ve bundna dolayı dışarı çıkamasın ki bi de benimde orada olduğumu biliyorsa sende düşünmemiş midir 

08.08.2012 18:26 PM
Rıza
Davut demiş ki:

sen git onun yaşadığı yerde 1hafta çadır kur ve bundna dolayı dışarı çıkamasın ki bi de benimde orada olduğumu biliyorsa sende düşünmemiş midir 

evet haklısın bunun sonucunda " ah ah çıktı çıktıı ah ah"