Anasayfa
Beni Hatırla
47
FORUMLAR > SİNEMA & TV > Filmlerden güzel sözler
İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
01.01.2009 21:56 PM
Recep Tutumlu demiş ki:

Rıdvan dilmen: Gol olur

Gora'nın son sahnesi

acaba gerçekten GORA'nın mı son sahnesindeydi?

01.01.2009 21:56 PM
Aysel Ciğerlioğlu demiş ki:

Şu anda kendini yok etmeye çalışan bir dünyada yaşıyoruz.Böyle bir durumda sadece gözlerini kapatıp görmezden gelirsin,kendini korursun.

çok karamsar bir cümle... Hangi filmdir acep?

01.01.2009 21:58 PM
Kaan
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Endüstri Ürünleri Tasarımı

Why, Mr. Anderson? Why, why, why? Why do you do it? Why? Why get up? Why keep fighting? Do you believe you're fighting for something? For more than your survival? Can you tell me what is this? Do you even know? Is it freedom or truth? Perpahs peace? Could it be for love? Illusions, Mr. Anderson. Vagaries of perception. Temporary constructs of a feeble human intellect trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose! And all of them as artificial as the Matrix itself although only a human mind could invent something as insipid as love. You must be able to see it, Mr. Anderson. You must know it by know. You cant win. Its pointless to keep fighting. Why, Mr. Anderson, why? Why do you persist?

Son Düzenleme: Kaan Karaca @ 01.01.2009 21:59
01.01.2009 21:59 PM
Niyazi
Gazi Üniversitesi | İngilizce Öğretmenliği

"burada vurulacak biri vardı onuda ben vurdum"

tatar ramazan

01.01.2009 22:02 PM
hangi film?

Kaan Karaca demiş ki:

Why, Mr. Anderson? Why, why, why? Why do you do it? Why? Why get up? Why keep fighting? Do you believe you're fighting for something? For more than your survival? Can you tell me what is this? Do you even know? Is it freedom or truth? Perpahs peace? Could it be for love? Illusions, Mr. Anderson. Vagaries of perception. Temporary constructs of a feeble human intellect trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose! And all of them as artificial as the Matrix itself although only a human mind could invent something as insipid as love. You must be able to see it, Mr. Anderson. You must know it by know. You cant win. Its pointless to keep fighting. Why, Mr. Anderson, why? Why do you persist?

01.01.2009 22:04 PM

hangi film oldugunu soyleyiiin!

01.01.2009 22:05 PM
Kaan
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Endüstri Ürünleri Tasarımı
Nazli Ozdil demiş ki:
hangi film?

Kaan Karaca demiş ki:

matrix revolutions

Son Düzenleme: Kaan Karaca @ 01.01.2009 22:06
01.01.2009 22:09 PM
Aysel
Yıldız Teknik Üniversitesi | Türk Dili ve Edebiyatı

Dünyanın sonu geliyor diyorlarsa sana gevrek satmak istiyorlardır.Ama paniğe yok diyorlarsa durum ciddi demektir.Sabredin,sabredin..Elimden geldiğince süratli geliyorum.
-Yardım edebilir miyim?
-Şehvetle doğan,toprağa döner.
-Efendim anlaymadım.
-Günahla doğan bana döner.

01.01.2009 22:10 PM
güzelmis. nereden?

Aysel Ciğerlioğlu demiş ki:

Dünyanın sonu geliyor diyorlarsa sana gevrek satmak istiyorlardır.Ama paniğe yok diyorlarsa durum ciddi demektir.Sabredin,sabredin..Elimden geldiğince süratli geliyorum.
-Yardım edebilir miyim?
-Şehvetle doğan,toprağa döner.
-Efendim anlaymadım.
-Günahla doğan bana döner.

01.01.2009 22:13 PM

-Erşannn Abiii polisler geldi, seni yabancı sigara bulundurmaktan dolayı tebrik ediyorlarmış.
-Tebrik değildir, tevkiftir o; kanundan kaçılmaz..gidelim..
-Film işi nolcak Abi?
-Yattıı o iş Faruk...Yattııııı... Yattııııııı...

GORA... (replikleri hatırlayabildiğim kadarıyla...) :))

İlk Sayfa « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa