Anasayfa
Beni Hatırla
237
FORUMLAR > SİNEMA & TV > En son hangi filmi izlediniz ve nasıl buldunuz?
13.01.2018 00:02 AM
Şevket
Gazi Üniversitesi | Metal Öğretmenliği
8 Saniye
13.01.2018 00:19 AM
Tuba
Ordu Üniversitesi | Bilgisayar Programcılığı
Yavuz Selim demiş ki:
hayır nasıl sıradışı işte söyle şevkimi arttırırsan pazar günü izleyebilirim 
ya klasik gelecek sorunları konulu bir film ama kendi içinde dramatik bir konusu var . eksik olduğunu düşündüğüm bir senaryo ama bence ilk defa işlenmiş ve güzel bir konusu var
13.01.2018 00:22 AM
Tuba demiş ki:
ya klasik gelecek sorunları konulu bir film ama kendi içinde dramatik bir konusu var . eksik olduğunu düşündüğüm bir senaryo ama bence ilk defa işlenmiş ve güzel bir konusu var
neden 7 ? yani sinemada genelde 7li bir şey varsa hristiyanlıkta ki 7 günah işlenir de

bakayım pazar günü vakit bulursan izleyeyim güzel geceler
13.01.2018 10:24 AM
Justice league film sırf DC ye ayıp olmasın diye 7.1 puan almış bence asıl puan 5 ile 6 arası olmalıydı.. Filmde mesaj vermekten adam akıllı birşey anlayamamışlar.. Uzaylılar gelse götünüzü biz kurtarırız yaşasın amerika!! Tehh hayal kırıklığı olmuş film
13.01.2018 16:03 PM
Tuba
Ordu Üniversitesi | Bilgisayar Programcılığı
Yavuz Selim demiş ki:
neden 7 ? yani sinemada genelde 7li bir şey varsa hristiyanlıkta ki 7 günah işlenir de

bakayım pazar günü vakit bulursan izleyeyim güzel geceler
izleyin bence
13.01.2018 16:08 PM
Emre
Kocaeli Üniversitesi | İngiliz Dili ve Edebiyatı
Le guerre de buttons- yann samuel filmi. Cok eglenceli bir cocuk filmiydi. Uzunca sure gulmek garanti diyebilirim. Fransa cezayir savas yillarinda iki koy arasinda babadan ogula gecen kucuk rekabetleri ve cocuklarin bu olaylari nasil gordugu hakkindaydi. Kacirmayin derim.
16.01.2018 01:59 AM
Blade of immortal... Samuray-kılıç-kan.. Daha çok kan.. Sonra baya baya kann.. Oluk oluk kan akıyor.. Akacak kan damarda durmaz.. Akıyor aq
16.01.2018 13:42 PM
Danimarkalı Kız..sıradışı
16.01.2018 13:48 PM
Kamil
Gedik Üniversitesi | Savunma Teknolojileri
peline güveniyorum
16.01.2018 13:54 PM
Kartal pendik gittik geldik

Böyle bisey yok. Gerilim aksiyon hepsi var.Adrenalin hic eksik olmuyor filmde. Ben cok begenmdim konuyu. Bu arada oyuncu kadrosu da muazzam.