Anasayfa
Beni Hatırla
239
FORUMLAR > SİNEMA & TV > En son hangi filmi izlediniz ve nasıl buldunuz?
19.10.2017 08:15 AM
Ali
Kırıkkale Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Baby Driver - müzikleri için bile izlenebilir. Konusu,aksiyon sahneleri, hikayenin ilerleyişi muazzam.
19.10.2017 10:26 AM
Ömer Faruk demiş ki:
Çok düşük bir bütçeyle yapılmış o film duyduğum kadarıyla, ona rağmen ben de beğendim.
O filmi başka bir yönetmen çekseydi ve bir kaç hollywood yıldızı oynasaydı yılın filmi olurdu..
Son Düzenleme: Serdar Ekiz @ 19.10.2017 19:48
20.10.2017 14:04 PM
En son dün mother! filmini izledim ve gerçekten kendine has tarzıyla ve alegorik anlatımıyla seyirciye istediğini değil kendi istediğini seyirciye sunan bir film olmuş.İçeriği konusunda spoiler a girmemekle beraber biraz teolojik yaklaştığınızda konuyu çözüp bu sefer olacakları beklerken buluyorsunuz kendinizi.Bu da filmin zevkini biraz düşürüyo açıkçası. Gerçekten anltaım tarzıyla rahatsız ediciliği yüksek bir film olmuş.Spoiler demişken yazar bu kitabı beş günde yazmış hatta ilk etapta filmin ismi 6.gün olacakmış(anlayana bu kadar spoiler yeter ).Özetle herkesin kaldıramayacağı popüler kültürle parelel gitmeyen sanat filmi severlere yönelik bir film olmuş.
20.10.2017 14:16 PM
milky road, çok dokunaklı ve yugoslavya nın dağılış dönemine farklı bir pencereden baktığı için eğlenceli ve son zamanlarda izlediğim en iyi film diyebilirim.
20.10.2017 14:40 PM
atomic blonde...bu tür filmlerin kadını genelde scarlett johansson olurdu ama charlize theron gerçekten çok iyi oynamış .. bazen o kadar çok benzettim ki charlize theron u s. johansson a bir ara o oynuyor sandım.. film bir çizgi romanın uyarlaması .. aksiyonu makul düzeyde .. yönetmen ise çok farklı bakış açısıyla çekmiş.. güzel sahneleri var.. izlenmesi zorunlu bir film
02.11.2017 02:04 AM
Dhoom 3. Abartılı aksiyon sahneleri var ama bu bollywood sinemasında olmazsa olmazlardan zaten.Fakat Aamir khan filme ben geldim demiş.Çift karakter oynayarak o müthiş oyunculuğunu birkez daha alplere çıkarmış.Çok duygusal etkisinden 10 gün çıkamayacağınız sahneleri var.Benim için unutulmazlar arasına girmeyi başardı.100 üzerinden 500 verdiğim film.
02.11.2017 06:54 AM
Süleyman
Erciyes Üniversitesi | Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik
anforgetıbıl saplanti zaman kaybi kesinle tawsiye etmiyorum
02.11.2017 06:58 AM
Süleyman
serwet ana sayfada rekora gidiyorum lutfen yorum yapmak icin az bekle be bro hagdhaga
02.11.2017 06:59 AM
Süleyman
Alıntı yapılan mesaj silinmiştir.
tmm çarşı karisti biswer dewam et
11.11.2017 20:42 PM
Yol Ayrımı\'nı izledim.Harika bir filmdi.İşçi sınıfının, hakkını aramanın, hayat mücadelesinin islendigini görmek şaşırttı ve çok mutlu etti beni.İzleyin izlettirin.
hair transplant turkey