Anasayfa
Beni Hatırla
239
FORUMLAR > SİNEMA & TV > En son hangi filmi izlediniz ve nasıl buldunuz?
07.10.2017 19:33 PM
Cansu
Hacettepe Üniversitesi | Siyaset Bilimi
It (O) Gerçekten güzel ve korkunç bir film.
08.10.2017 04:51 AM
I Stand Alone (1998)

gaspar abi sizi bir güzel pataklıyor, geriyor ve en önemlisi her şeyi açık açık gösteriyor. Yalnız ızleyiin mümkünse. ' ahlak yasaları, doğa yasaları, normal yasalar bunların hepsi zenginler için.'
15.10.2017 21:50 PM
what happened monday?
bilim kurgu aksiyon drama.. ama en önemlisi  çok farklı bir senaryo .. aslında benzeyen senaryolar var ama bu film de dramla birlikte daha etkili aktarılmış izleyiciye.. izleyin pişman olmazsınız
15.10.2017 21:56 PM
En son çin yapımı Xiaogang'ın harikulade görsel manzaralarını içeren filmi  'Ben Madame Bovary Değilim' izledim. Bayıldım. En hoşuma gideni, sekansın kasaba-şehir değişiminde değişiyor oluşu idi. Yani, kamera çekimi kasabasa da yuvarlak iken karakter şehire gidince kare oluyordu. Otur, göstergebilimin dibine vurarak analiz yap!! Müthiş. Tabi, konuyu ve manzaraları söylemiyorum bile. Bence uzak doğuda dokunulmamış bakir bir *sanat ruhu var.
15.10.2017 22:07 PM
Rahmi
Dokuz Eylül Üniversitesi | Maden Mühendisliği
Sedef demiş ki:
En son çin yapımı Xiaogang'ın harikulade görsel manzaralarını içeren filmi  'Ben Madame Bovary Değilim' izledim. Bayıldım. En hoşuma gideni, sekansın kasaba-şehir değişiminde değişiyor oluşu idi. Yani, kamera çekimi kasabasa da yuvarlak iken karakter şehire gidince kare oluyordu. Otur, göstergebilimin dibine vurarak analiz yap!! Müthiş. Tabi, konuyu ve manzaraları söylemiyorum bile. Bence uzak doğuda dokunulmamış bakir bir *sanat ruhu var.
Ne kadar kulturlusunuz.
15.10.2017 22:09 PM
Rahmi demiş ki:
Ne kadar kulturlusunuz.
Estağfurullah, efendim. 
15.10.2017 22:10 PM
Rahmi
Sedef demiş ki:
Estağfurullah, efendim. 
Birkac baslikta dikkatimi cektiniz. Adeta bir fener gibi aydinlatiyorsunuz cehaleti.
15.10.2017 22:12 PM
Rahmi demiş ki:
Birkac baslikta dikkatimi cektiniz. Adeta bir fener gibi aydinlatiyorsunuz cehaleti.
ahaha aman yok estağfurullah teşekkür ediyorum. Ben kenardan izliyorum, güzel oluyor. 
15.10.2017 22:14 PM
Rahmi
Sedef demiş ki:
ahaha aman yok estağfurullah teşekkür ediyorum. Ben kenardan izliyorum, güzel oluyor. 
Sizi hep sahalarda gormek isteriz
15.10.2017 22:17 PM
Rahmi demiş ki:
Sizi hep sahalarda gormek isteriz
nasip diyelim
hair transplant turkey