Anasayfa
Beni Hatırla
1
FORUMLAR > KONU DIŞI > Eskişehir'de kalınabilecek ucuz bir pansiyon bilen?
21.12.2009 01:10 AM
S. Özgün
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler

Hadi bakalım hortlasın bu başlık, aynı dertten muzdaribiz çünkü biz de.

Son Düzenleme: S. Özgün Yılmaz @ 21.12.2009 01:14
Bu mesajı
1 kişi beğendi
21.12.2009 01:16 AM

eski otogarın orda porsuk otel var .gecesi 25 tl kahvaltı dahil.tuvalet odanın içinde televizyon falan da var. iki kere kaldım orda merkeze uzak ama zaten heryere yürüyerek gidiyosun 15 dk falan yürürsün işte.

21.12.2009 01:20 AM

üniversite öğrencisi olduğuna göre KYK da kalabilirsin galiba , misafir öğrenci olarak kabul ediyorlar ve baya ucuza geliyor , ben kalmıştım bir keresinde osman gazi üniversitesinin yanındaki kyk yurdunda , bir deneyin isterseniz hala misafir öğrenci olayı varmı bilmiyorum.

21.12.2009 01:49 AM
S. Özgün
Ayse Ayan  demiş ki:

eski otogarın orda porsuk otel var .gecesi 25 tl kahvaltı dahil.tuvalet odanın içinde televizyon falan da var. iki kere kaldım orda merkeze uzak ama zaten heryere yürüyerek gidiyosun 15 dk falan yürürsün işte.

Bir araştıralım bakalım. Mesafenin çok sorun olacağını düşünmüyorum.

Yardım için teşekkürler.

21.12.2009 01:56 AM
S. Özgün Yılmaz  demiş ki:
Ayse Ayan  demiş ki:

Bir araştıralım bakalım. Mesafenin çok sorun olacağını düşünmüyorum.

Yardım için teşekkürler.

rica ederim

21.12.2009 01:57 AM
S. Özgün
Huzeyfe Coşkun  demiş ki:

üniversite öğrencisi olduğuna göre KYK da kalabilirsin galiba , misafir öğrenci olarak kabul ediyorlar ve baya ucuza geliyor , ben kalmıştım bir keresinde osman gazi üniversitesinin yanındaki kyk yurdunda , bir deneyin isterseniz hala misafir öğrenci olayı varmı bilmiyorum.

Sayı olarak biraz fazla olabiliriz, öyle bir durumda sanırım misafir öğrenci olayı varsa da sorun çıkar; sayı az olursa da zaten Eskişehir'de okuyan bir arkadaşımda kalırım. İki türlü de bu iş yalan olur gibi yani...

Yine de yardım için teşekkürler.

21.12.2009 03:02 AM

bizim ev bedava misafir ederm ama ama bn nereye gitcem:D:D

12.08.2010 00:28 AM

evet uygun bi pansiyon gibi bişey tavsiye edebilecek olan??

12.08.2010 00:39 AM

gelin gelin evi boşaltayım bnde kalın. fiyatta anlaşırız.

zaten ben bulurum bedavaya kalcak yer. :D

26.10.2010 17:43 PM

açmama gerek kalmadı varmış başlık.up.