Anasayfa
Beni Hatırla
-7
FORUMLAR > ÇÖPLÜK > Vatan sana canim feda falan degil!
İlk Sayfa « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » Son Sayfa
22.07.2011 12:41 PM

Saçma bir asilik bu.

22.07.2011 12:42 PM
Uğur
Anadolu Üniversitesi | Bilgi ve Belge Yönetimi
Oğuz demiş ki:

işin ilgincide o işte 

üniverstelerde  namus ar edep diye sevgilisinin elini tutmayı engelleyen yobazlar 

ellerine fırsat gecince ...

her neyse dediğin gibi balık baştan kokar 

nasıl bir cahilliktir ki bu kadar insanı peşinden toplar...cahil oranı pek yüksek ülkede...
bu iş sadece mhp de değil bütün partiler için gerekli....eğitim sistemini neden düzeltmedileri açıkca ortada işte....eğitimli insanlar için siyaset diye bi kavrama inanmaları saçma bana göre...

22.07.2011 12:43 PM
Uğur
Cagdas demiş ki:

American History`X`in o meshur posteri var da bilirsin belki, ama yaziyi degistirimisler bobiler.org`da

"Milliyetciy X" yapmislardi. o geldi aklima nedense 

görmedim hiç bulamadım da merak ettim la :D az dalga geçerdik

22.07.2011 12:47 PM
Uğur demiş ki:

nasıl bir cahilliktir ki bu kadar insanı peşinden toplar...cahil oranı pek yüksek ülkede...
bu iş sadece mhp de değil bütün partiler için gerekli....eğitim sistemini neden düzeltmedileri açıkca ortada işte....eğitimli insanlar için siyaset diye bi kavrama inanmaları saçma bana göre...

çanakkaleden bilmemnerde örnek veriyolar abi bu nasıl mantıkdır 

kimse sorgulamadıgı için dayyibin bi oğlu çürük raporu alıyo kafasına göre

çifte standart oldugu sürece hadi onuda gectik

bu terörün bu sekilde cözülemeyecegi anlasıldıgı vakit 

birşeyler yoluna girmeye baslar elbet 

Bu mesajı
1 kişi beğendi
22.07.2011 12:47 PM
Uğur

ALIN SİZE GERÇEK VATAN SANA CANIM FEDA HİKAYESİ İBRET ALIN......
                     TAPTIĞINIZ ADAMLAR GİBİ SEVİN ÜLKENİZİ    

Adı : Ahmet Burak.

Baba Adı : Recep Tayyip.
Ana Adı : Emine.
Doğum Tarihi : 04.07.1979.
Medeni Hali : Evli(23.02.2001).
Askerlik Durumu : ÇÜRÜK

Recep Tayyip Erdoğanın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğanın, aldığı çürük raporuyla askere gitmediği ortaya çıktı. Rize Güneysu Askerlik Şubesine kayıtlı Ahmet Burak Erdoğan, 2000 yılında Kasımpaşa Deniz Hastanesinden verilen raporla çürüğe ayrıldı.

Buraya kadar herşey normal görünüyor. Ancak çürük raporuyla ilgili ölçütler açısından Ahmet Burak Erdoğanın durumu biraz tartışmalı. Rapora göre, Ahmet Burakın hastalığı testis kanseri. Uzman hekimlerin verdiği bilgiye göre, testis kanseri tedavi edilebilir bir rahatsızlık. O nedenle, ciddi bir kanser türü olarak görülmüyor. Burası önemli, çünkü çürük raporu, asker adayı açısından ancak iş görme gücünün yüzde 60ını yitirmesi durumunda veriliyor. Tedavi edilebilir hastalıklardaysa durum farklı. Hastalığın tedavi edilmesinin ardından kişi, askere alınıyor.

Aydınlık, bu bilgiye ulaşınca konuyu farklı kaynaklardan araştırdı. Bilgi doğruydu. Ancak Ahmet Burak Erdoğanın testis kanseri tedavisi gördüğüne dair herhangi bir bilgiye ise ulaşılamıyor. Aydınlık, konuyu Başbakan Erdoğana yazılı olarak sordu. 2 Mayıs 2007 tarihinde Aydınlıkın sorularınaysa yanıt verilmemiş

Bu mesajı
1 kişi beğendi
22.07.2011 12:48 PM
Akif
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi | Sınıf Öğretmenliği
Uğur demiş ki:

parmağımı kıpırdatmamla ne alakası var şimdi?

ben askerliğimi yaptım zaten

sen kıpırdattın mı gittin mi

ben vatani borcumu yaptım

gene çağırsalar gene giderim diorum

net

yok yapmadım yapmak istemiyorumda yapmamak için elimden geleni yaparımda..ben ölüceksem bu vatan nie sağolsun ki

22.07.2011 12:49 PM
Uğur
Oğuz demiş ki:

çanakkaleden bilmemnerde örnek veriyolar abi bu nasıl mantıkdır 

kimse sorgulamadıgı için dayyibin bi oğlu çürük raporu alıyo kafasına göre

çifte standart oldugu sürece hadi onuda gectik

bu terörün bu sekilde cözülemeyecegi anlasıldıgı vakit 

birşeyler yoluna girmeye baslar elbet 

bunu yazmıştım az önce.....

çanakkale şehitlerin ağzıyla laf yapmayın...bugünün şartlarıyla o günler arasında dağlar kadar fark var....o kadar laf yapar herkez onların üzerine...kemikleri sizin gibiler yüzünden sızlar ancak...onların kahramanlıklarıyla övünmeyin...bişeyler yapında görelim...illa ki bıçağın kemiğe dayanması şart değil.... laf kalabalığı yapıp sempatik görünmek anlamsız ülkede ki sağ-sol dinci farketmez hepsi saçma sapan ideolojilerini ortaya atar bizim halkımız körü körüne onların peşinde koşar canlarını verir menfaatleri uğruna ancak...o süslü "vatan" kelimeleri nedense hep laf ta kalır...kendimizi kandırmaya ne gerek var...vatan sevgisinden bahseden bi ülke 2-3 çapulcu sürüsünün verdiği zararın önüne geçemiyorsa..ne ordu ne de bu ülkeden bişey olur...bahsettiğiniz kurtuluş savaşı şehitleriyle bugün ki kendi menfaatini düşünen sağ-sol-başörtüsü diye bölünebilen akılsız sürüsüyle aynı kefeye koymak nasıl bir cahilliktir....

22.07.2011 12:50 PM
Uğur
Akif demiş ki:

yok yapmadım yapmak istemiyorumda yapmamak için elimden geleni yaparımda..ben ölüceksem bu vatan nie sağolsun ki

ben yaptım da ne oldu ? bir an önce git vatandaşlıktan çık kesinlikle yap bunu değmez arkadaş bu ülkeye hiç bişey...bu sömürücülere tapan halk olduktan sonra 13 şehit az bile bu ülkeye

Bu mesajı
1 kişi beğendi
22.07.2011 12:50 PM
Buğra demiş ki:

bu işin azı yada çoğu yok içinde olanlar zaten ellerinden geldiğince vatanı için bişeyler yapıyolar. Zeytinburnu'ndaki olayları biliyorsunuz. Eminim ki herhangi bi yerde pkk yandaşları böyle toplansa o bölgedeki vatan severlerde böyle karşılık verirdi. Şimdi yok kalkıp gidin bilmem ne demenize gerek yok hiçbirinizin herkes elinden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyor. Önemli olan bilinci yaşatmak, vatan sana canım feda ! sözü çok şey ifade eder, kimileri birşeyler yapıp bunu söyler, kimileri çok az birşey yapar bunu söyler ama en azından tarafını belli etmiş olur. Bunu hem söylemeyip, hemde böyle herkesin içinde tartışma ortamı yaratıcak bi şekilde vatan sana canım feda falan değil yazan arkadaşımıza düşünmeyi öneriyorum. En azından rengini belli et, bu ülkedeki herkes hata yapsa bile sende mi hata yapmak zorundasın ? başbakan cumhurbaşkanı sen, o, onlar, bunlar... herkes hata yapıyo, yanlış yapıyo beni ve halkımı eziyosa bizimde susmamız mı lazım ?  hiç kimse demiycek olsa bile VATAN SANA CANIM FEDA  !!!

Guvenmiyorum demek ki polita koyan erklerin beni koruyacagina, olaya bir de bu acidan bak. Iyi sen de Canakkale edebiyati yapmamissin bunu sevdim. Korkaklik olarak da algilamamissin. Ama goz goze gore olduruldukten sonra vatan sana canim feda demek, cesareet, vatan severlik degil. Aptalligin dik alasidir. Milyon dolarlik ordu ve dagdaki 3-5 capulcuyu karsilastiriyorum ben burada.  

Kahrolsun Israil diye havlarken basimizdakiler, askeri harcamalarda en fazla parayi israil`e yediren bi milletin ahvaliyiz. 

Isparta`da bir grup bilim adamini tasirken birden daga cakilan(!) ucagin hesabini veremeyen bir guruhun evlatlariyiz.

Ya da Aselsan`da arastirma yapan 3 elektrik elektronik muhendisinin intiharinin, katlinin hesabini veremeye bir ulkeyiz.

Sonra da gecmisler karsima "vatan sana canim feda"

Vatan beni korumak icin ne yapti? 

22.07.2011 12:52 PM
Uğur
Buğra demiş ki:

bu işin azı yada çoğu yok içinde olanlar zaten ellerinden geldiğince vatanı için bişeyler yapıyolar. Zeytinburnu'ndaki olayları biliyorsunuz. Eminim ki herhangi bi yerde pkk yandaşları böyle toplansa o bölgedeki vatan severlerde böyle karşılık verirdi. Şimdi yok kalkıp gidin bilmem ne demenize gerek yok hiçbirinizin herkes elinden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyor. Önemli olan bilinci yaşatmak, vatan sana canım feda ! sözü çok şey ifade eder, kimileri birşeyler yapıp bunu söyler, kimileri çok az birşey yapar bunu söyler ama en azından tarafını belli etmiş olur. Bunu hem söylemeyip, hemde böyle herkesin içinde tartışma ortamı yaratıcak bi şekilde vatan sana canım feda falan değil yazan arkadaşımıza düşünmeyi öneriyorum. En azından rengini belli et, bu ülkedeki herkes hata yapsa bile sende mi hata yapmak zorundasın ? başbakan cumhurbaşkanı sen, o, onlar, bunlar... herkes hata yapıyo, yanlış yapıyo beni ve halkımı eziyosa bizimde susmamız mı lazım ?  hiç kimse demiycek olsa bile VATAN SANA CANIM FEDA  !!!

bdp'li sempatizanlara taş atanların halinide gördük taksim'de...polis gaz bombası attı neyi savunuyorsun ? senin devlet yönetimin onları savunurken..

İlk Sayfa « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » Son Sayfa