Anasayfa
Beni Hatırla
2
FORUMLAR > KONU DIŞI > Gözü açık/ yarı açık uyuyanlar !
Bu mesajı
1 kişi beğendi
26.01.2011 01:31 AM

benim ew arkadasım ya gözlerini yarım kapayıp uyurdu.. yani bir yere bakar gibi uyuyordu... cok uzun uyudugu günler gözleri kuruyacak zannederdim açık durmaktan :D

26.01.2011 01:33 AM
Pınar demiş ki:

bu enteresan bişi diil.uykuda gözler asla tam kapanmaz zaten.bi miktar açık kalır.rem devresinde rüya gördüğün ve gözlerin hareket ettiği için.

ama ben baya baya açık uyuyorum sanırım kitaplıktaki kitapların hepsini düzgün bi şekilde rüyamda görüyorum çünkü oraya bakıyorum

Bu mesajı
1 kişi beğendi
26.01.2011 01:34 AM
Ayça
İstanbul Aydın Üniversitesi | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği

evet panpa iyi tespit. Bende gözlerim yarı açık uyurum hep.

Verdim şukunu.

26.01.2011 01:34 AM
Nesil demiş ki:

ama ben baya baya açık uyuyorum sanırım kitaplıktaki kitapların hepsini düzgün bi şekilde rüyamda görüyorum çünkü oraya bakıyorum

uyumuyorum desene bizi niye uğraştırıosun

26.01.2011 01:36 AM
göz kapaklarının tam kapanmaması

İyi günler, beni uyurken göz kapaklarım tam kapanmıyor.göz bebeğiniden ince bi şerit gözükecek kadar açık kalıyomuş. bu durum gözlerim için bi sorun oluşturur mu ? yoksa önemsiz bi durum mu ?

CEVAPLANDI

Cevaplayan
Uzm. Dr. Ümit Hazar
Cevap Tarihi
5 Haziran 2010 - 14:50

bu şikayetleriniz için ; bizzat bir nöroloji uzmanına muayene olarak gerekli kan tetkiklerini , kas ve sinir testlerini yaptırmanız gereklidir. malesef buradan muayene etmeden sadece mevcut şikayetlerinizi göz önüne alarak , ancak sizi yönlendirmem mümkündür.
geçmiş olsun.
26.01.2011 01:37 AM
Pınar demiş ki:

uyumuyorum desene bizi niye uğraştırıosun

ama rüya görüyorum,kitaplarımı başkaları alıyo ben şaşırıyorum fln,sonra el arabasında götürüyodu birisi ne senaryolar ne senaryolar..

Nesil demiş ki:

evet, o kişilerden biri de benim,ilk kuzenim farketti bu durumu ama ben inanmamıştım.Bi kaç defa da rüyamda yatağımın tam karşısındaki kitaplıktaki kitapları sıralı bi şekilde gördüm ve isimlerini net bir şekilde okudum,uyandığım da ise yüzüm kitaplık tarafına dönüktü bu durumu 3 kez yaşayınca korkmaya başladım.Noluyo nan!

benim gibi gözü yarı açık uyuyan var mı aranızda ? Bunun sebebi nedir bilen var mı?

bende onlardanmışım hatta teyzem beni senelerce yatarak düşünüyo sanmışşş olcak şey degil...

Oğuzhan demiş ki:

İyi günler, beni uyurken göz kapaklarım tam kapanmıyor.göz bebeğiniden ince bi şerit gözükecek kadar açık kalıyomuş. bu durum gözlerim için bi sorun oluşturur mu ? yoksa önemsiz bi durum mu ?

CEVAPLANDI

Cevaplayan
Uzm. Dr. Ümit Hazar
Cevap Tarihi
5 Haziran 2010 - 14:50

bu şikayetleriniz için ; bizzat bir nöroloji uzmanına muayene olarak gerekli kan tetkiklerini , kas ve sinir testlerini yaptırmanız gereklidir. malesef buradan muayene etmeden sadece mevcut şikayetlerinizi göz önüne alarak , ancak sizi yönlendirmem mümkündür.
geçmiş olsun.

geçmiş olsun o halde 

26.01.2011 01:38 AM
Nesil demiş ki:

ama rüya görüyorum,kitaplarımı başkaları alıyo ben şaşırıyorum fln,sonra el arabasında götürüyodu birisi ne senaryolar ne senaryolar..

hahaa kitap aşkı böyle bişi sanırım süpermiş ya

26.01.2011 01:39 AM
Naciye demiş ki:

bende onlardanmışım hatta teyzem beni senelerce yatarak düşünüyo sanmışşş olcak şey degil...

süper ya